Lietoti Audi A3 · 2011

Atrasti sludinājumi: 22

Pārdodu savu Audi A3, ar 1.2 Tfsi benzīna motoru. Svaiga tehniskā skate līdz

Audi A3 2011

260.000 km · 1.2 · petrol · manual · Daugavpils un raj.
🔥 86%
PVN nav norādīts
€4.000
Latvija
≈ €53/mēn.
Audi A3 2011
Audi A3, Sportback, dīzelis, 1.6Tdi, 5 durvis, lēts ekspluatācijā un ļoti ek

Audi A3 2011

361.000 km · 1.6D · diesel · manual · Jelgava un raj.
🔥 78%
PVN nav norādīts
€3.800
Latvija
≈ €51/mēn.
Audi A3 2011
Audi A3, 1.6Tdi (77Kw / 105Zs) dīzelis. Pirmās reģistrācijas datums - 22.04.

Audi A3 2011

400.000 km · 1.6D · diesel · automatic
🔥 76%
PVN nav norādīts
€3.200
Latvija
≈ €43/mēn.
Audi A3 2011
Audi A3 Sportback 1.4 Tfsi, 92 kw kw-125 zs, Mehānika- 6 ātrumi. 

Aprīkoj

Audi A3 2011

218.000 km · 1.4 · petrol · manual · Tukums un raj.
🔥 76%
PVN nav norādīts
€4.990
Latvija
≈ €66/mēn.
Audi A3 2011
Pārdodu 2011.gada Audi A3 ļoti labā stāvoklī. Auto ir kopts, kārtīgs un piln

Audi A3 2011

146.000 km · 1.8 · petrol · manual · Daugavpils un raj.
🔥 76%
PVN nav norādīts
€5.500
Latvija
≈ €73/mēn.
Audi A3 2011
Auto no Vācijas, pirkts oficiālā izsolē. 
Audi A3 Sportback 1, 2 Tfsi, 77Kw

Audi A3 2011

223.000 km · 1.2 · petrol · manual · Talsi un raj.
🔥 73%
PVN nav norādīts
€4.999
Latvija
≈ €66/mēn.
Audi A3 2011
Pārdodu koptu un ekonomisku Audi A3 1.6 Tdi, 105 ZS. Auto ir uzticams ikdien

Audi A3 2011

264.000 km · 1.6D · diesel · manual · Liepāja un raj.
🔥 71%
PVN nav norādīts
€4.500
Latvija
≈ €60/mēn.
Audi A3 2011
Audi A3, 1.4 benzīns, 2011.g. , 92kW

6 Pakāpju manuālā pārnesumkārba, āda

Audi A3 2011

148.000 km · 1.4 · petrol · manual · Talsi un raj.
PVN nav norādīts
€5.950
Latvija
≈ €79/mēn.
Audi A3 2011
Izcils auto tikko no Vācijas A-3 1.4I (92kw - 125z/s)vīd patēriņš 5.6 L uz 1

Audi A3 2011

222.000 km · 1.4 · petrol · manual
PVN nav norādīts
€5.250
Latvija
≈ €70/mēn.
Audi A3 2011
No Francijas Audi A3 2.0tdi 103kw. Manuāls-6ātrumi. Elektriski regulējami, n

Audi A3 2011

2.0D · diesel · manual · Tukums un raj.
PVN nav norādīts
€4.990
Latvija
≈ €66/mēn.
Audi A3 2011
Автомобиль имеет визуальные дефекты, расход топлива 4 литра на 100 км

Audi A3 2011

167.000 km · 1.6D · diesel · manual · Rīga
PVN nav norādīts
€3.550
Latvija
≈ €47/mēn.
Audi A3 2011
A3 S-Line 2.0 automāts, auto perfektā stāvoklī gan tehniski gan vizuāli, pap

Audi A3 2011

281.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Ogre un raj.
PVN nav norādīts
€5.150
Latvija
≈ €68/mēn.
Audi A3 2011
Audi A3 S-Line Quattro 2.0Tdi 125kw 170zs no Vācijas
16.11.2011 pirmā regis

Audi A3 2011

349.000 km · 2.0D · diesel · manual · Cēsis un raj.
PVN nav norādīts
€4.650
Latvija
≈ €62/mēn.
Audi A3 2011
Audi A3, Facelift, 1.8 benzīns 118kw/160zs, automāts

Līzings no 93€/mēn.

Audi A3 2011

247.000 km · 1.8 · petrol · automatic · Tukums un raj.
PVN nav norādīts
€5.800
Latvija
≈ €77/mēn.
Audi A3 2011
Mantojums. Pardodu.

Audi A3 2011

168.000 km · 1.6D · diesel · manual · Rīga
PVN nav norādīts
€2.900
Latvija
≈ €39/mēn.
Audi A3 2011
No Vācijas, durvis-4, automāts, jauna TA.

Audi A3 2011

209.000 km · 1.4 · petrol · automatic
PVN nav norādīts
€6.600
Latvija
≈ €88/mēn.
Audi A3 2011
Tikko no Vācijas, Audi A3 1.6Tdi, S-Line Plus, 77 k. w, 105 z. s. , mehānisk

Audi A3 2011

306.000 km · 1.6D · diesel · manual · Rīga
PVN nav norādīts
€5.990
Latvija
≈ €80/mēn.
Audi A3 2011
Audi A3, Sportback, dīzelis, 2.0Tdi 103kw/140zs, 6 ātrumi, tikko ievesta no

Audi A3 2011

2.0D · diesel · manual · Cēsis un raj.
PVN nav norādīts
€6.250
Latvija
≈ €83/mēn.
Audi A3 2011
Ideālā stavokļī. Iespējams līzings un maiņa. 
- Отличное состояние. Возможе

Audi A3 2011

252.000 km · 2.0D · diesel · manual · Rīga
PVN nav norādīts
€6.300
Latvija
≈ €84/mēn.
Audi A3 2011
Audi A3 Sportback 2.0Tfsi S-Line 147kw/200zs
Pirmā reģistrācija 26.09.2011.

Audi A3 2011

230.000 km · 2.0 · petrol · manual · Tukums un raj.
PVN nav norādīts
€6.700
Latvija
≈ €89/mēn.
Audi A3 2011
Audi A3 Sportback S-Line, 2011.g. 
2.0 Tdi, 103 kW (140 zs), manuālā ātrumk

Audi A3 2011

327.000 km · 2.0D · diesel · manual · Rīga
PVN nav norādīts
€5.800
Latvija
≈ €77/mēn.
Audi A3 2011
Auto no Francijas, A3, quattro. Tehniski un vizuāli labā stāvoklī. Divas ats

Audi A3 2011

311.000 km · 2.0D · diesel · manual
PVN nav norādīts
€7.300
Latvija
≈ €97/mēn.
Audi A3 2011
€5.190
Vidējā cena
€5.200
Mediānas cena
€2.900
no
254.450 km
Vidējais nobraukums

Šis gads pret blakus gadiem · Audi A3

GadsSludinājumiVidējā cenanoΔ
200928€4.511€1.500−€679 lētāks
201025€5.068€3.000−€122 lētāks
201122€5.190€2.900—
201250€6.897€3.800+€1.707 dārgāks
201380€8.976€5.790+€3.786 dārgāks

Degvielas veidi

diesel13
petrol9

Ātrumkārbas

manual18
automatic4

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik Audi A3 2011 ir pārdošanā Latvijā?

Pašlaik autopase.lv ir 22 Audi A3 2011 sludinājumi, cenas no €2.900.

Cik maksā Audi A3 2011?

Audi A3 2011 vidējā cena ir €5.190, mediāna €5.200.

Kāds ir Audi A3 2011 vidējais nobraukums?

Audi A3 2011 vidējais nobraukums ir 254.450 km.

Kāda ir Audi A3 2011 degviela un ātrumkārba?

Visbiežāk sastopama diesel (13), ātrumkārba — manual (18).

🔍 Pārbaudīt auto vēsturi

VIN pārbaude, CSDD dati, odometra analīze

Pārbaudīt auto vēsturi →

Meklējat lietotu Audi A3 2011. gada auto? autopase.lv piedāvā 22 Audi A3 2011 sludinājumus Latvijā ar vidējo cenu €5,190. Visbiežāk sastopamā degviela — diesel.

Salīdziniet 2011. gada Audi A3 cenas ar blakus izlaiduma gadiem, lai atrastu izdevīgāko piedāvājumu. Pirms iegādes veiciet bezmaksas VIN pārbaudi un pārbaudiet nobraukumu un vēsturi.

Iegādājies auto līzingā kaimiņvalstī