Lietoti Audi A4 · 2019

Atrasti sludinājumi: 48

Audi A4 Avant, 35Tfsi 110Kw/150Zs
Auto no Beļģijas, pārbaudāms nobraukums,

Audi A4 2019

229.000 km · 2.0 · petrol · automatic
PVN iekļauts
€12.795
Latvija
≈ €170/mēn.
Audi A4 2019
Pārdodu Audi A4 Avant 2.0 Tdi, 110 kW. Ekonomisks auto, vidējais patēriņš ~5

Audi A4 2019

247.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Rīga
PVN nav norādīts
€13.000
Latvija
≈ €173/mēn.
Audi A4 2019
Audi A4 2.0 automāts. Tikko atvests. Latvijā nav ekspluatēts. 
Oriģināls un

Audi A4 2019

192.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Rīga
PVN nav norādīts
€14.450
Latvija
≈ €192/mēn.
Audi A4 2019
Audi A4, 45 Tdi 3.0 Dīzelis, Quattro pilnpiedziņa, S-Line

Līzinga pieteik

Audi A4 2019

208.000 km · 3.0D · diesel · automatic · Tukums un raj.
PVN nav norādīts
€14.900
Latvija
≈ €198/mēn.
Audi A4 2019
Pārdodu koptu un labā tehniskā un vizuālā stāvoklī esošu Audi A4 2.0 Tdi 140

Audi A4 2019

230.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Rīga
PVN nav norādīts
€14.490
Latvija
≈ €193/mēn.
Audi A4 2019
Tiek pārdots kopts un uzticams Audi A4 Quattro 2.0D, 190zs. Auto ir regulāri

Audi A4 2019

213.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Ogre un raj.
PVN nav norādīts
€15.000
Latvija
≈ €199/mēn.
Audi A4 2019
Audi A4 Avant, 2.0Tdi dīzeļa dzinējs, 110 kW/150 Zs, Automātiskā pārnesumkār

Audi A4 2019

207.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Rīga
PVN nav norādīts
€15.590
Latvija
≈ €207/mēn.
Audi A4 2019
Audi A4 B9 2.0 benzīns 110kw/150zs ar automātisko ātrumkārbu, Tikko ievesta

Audi A4 2019

152.000 km · 2.0 · petrol · automatic · Rīga
PVN nav norādīts
€16.900
Latvija
≈ €225/mēn.
Audi A4 2019
Audi A4 35Tfsi AV S-T Sport 2.0Tsi benzina dzinējs ar 110kw/150zs jaudu

C

Audi A4 2019

152.000 km · 2.0 · petrol · automatic · Rīga
PVN iekļauts
€16.900
Latvija
≈ €225/mēn.
Audi A4 2019
Audi A4 2.0 Tdi quattro S line 140 kw

Privātpersona pārdod savu Audi A4,

Audi A4 2019

170.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Rīga
PVN nav norādīts
€17.800
Latvija
≈ €237/mēn.
Audi A4 2019
Oriģināls krāsojums / Adaptīva kruize / Traffic Assist / āda+alcantara / 2 d

Audi A4 2019

115.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Jūrmala
PVN nav norādīts
€18.500
Latvija
≈ €246/mēn.
Audi A4 2019
Quattro. S-Line. Jauna TA uz 2 gadiem. 

Tikko atbraucis no Vācijas. 

V

Audi A4 2019

210.000 km · 2.0D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€16.900
Latvija
≈ €225/mēn.
Audi A4 2019
Pārdodās labs Audi A4 quattro allroad 2019.gada ar 2.0 benzīna dzinēju un 25

Audi A4 2019

219.000 km · 2.0 · petrol · automatic
PVN nav norādīts
€17.500
Latvija
≈ €233/mēn.
Audi A4 2019
Audi A4 Avant 2.0TDI 190CV -2019

Audi A4 2019

180.000 km · 2.0D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€14.540
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €193/mēn.
Audi A4 2019
Audi A4 Avant 40 TDI S-Tr*Navi*Xenon*ACC*Leder*AHK

Audi A4 2019

186.038 km · 2.0D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€17.080
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €227/mēn.
Audi A4 2019
Audi A4 Avant 2.0 TDI SPORT/NAVI/SHZ/PDC/XENON/LED

Audi A4 2019

174.000 km · 2.0D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€17.090
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €227/mēn.
Audi A4 2019
Audi A4 Avant 3.0 45 TDI quattro advanced|MATRIX LED

Audi A4 2019

210.000 km · 3.0D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€17.085
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €227/mēn.
Audi A4 2019
Audi A4 Avant 40 TDI S tronic sport +EXPORT+NAVI+SHZ+

Audi A4 2019

226.000 km · 2.0D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€13.928
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €185/mēn.
Audi A4 2019
Audi A4 Avant 40 TDI quattro designe 1 Hand Neue TÜV

Audi A4 2019

177.000 km · 2.0D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€16.743
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €223/mēn.
Audi A4 2019
Audi A4 Avant 40 TDI S-Line

Audi A4 2019

194.350 km · 2.0D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€14.499
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €193/mēn.
Audi A4 2019
Audi A4 Avant 35 TDI sport

Audi A4 2019

165.590 km · 2.0D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€16.590
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €221/mēn.
Audi A4 2019
Audi A4 Avant 35 TDI Sport Automatik Navi Xenon

Audi A4 2019

188.000 km · 2.0D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€14.499
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €193/mēn.
Audi A4 2019
Audi AUDI A4 Avant 30 TDI S tr. Busin. EVO 17"C/GRIMA

Audi A4 2019

114.512 km · 2.0D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€17.610
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €234/mēn.
Audi A4 2019
Audi A4 35 TDI Virtual HUD 360° Navi Pano LED ACC SHZ

Audi A4 2019

182.000 km · 2.0D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€16.060
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €214/mēn.
Audi A4 2019
€15.547
Vidējā cena
€15.580
Mediānas cena
€10.970
no
189.960 km
Vidējais nobraukums

Šis gads pret blakus gadiem · Audi A4

GadsSludinājumiVidējā cenanoΔ
201788€13.936€7.950−€1.611 lētāks
201822€14.348€11.990−€1.199 lētāks
201948€15.547€10.970—
202061€18.057€13.520+€2.510 dārgāks
20216€15.442€14.540−€105 lētāks

Degvielas veidi

diesel40
petrol7
gas1

Ātrumkārbas

automatic48

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik Audi A4 2019 ir pārdošanā Latvijā?

Pašlaik autopase.lv ir 48 Audi A4 2019 sludinājumi, cenas no €10.970.

Cik maksā Audi A4 2019?

Audi A4 2019 vidējā cena ir €15.547, mediāna €15.580.

Kāds ir Audi A4 2019 vidējais nobraukums?

Audi A4 2019 vidējais nobraukums ir 189.960 km.

Kāda ir Audi A4 2019 degviela un ātrumkārba?

Visbiežāk sastopama diesel (40), ātrumkārba — automatic (48).

🔍 Pārbaudīt auto vēsturi

VIN pārbaude, CSDD dati, odometra analīze

Pārbaudīt auto vēsturi →

Meklējat lietotu Audi A4 2019. gada auto? autopase.lv piedāvā 48 Audi A4 2019 sludinājumus Latvijā ar vidējo cenu €15,547. Visbiežāk sastopamā degviela — diesel.

Salīdziniet 2019. gada Audi A4 cenas ar blakus izlaiduma gadiem, lai atrastu izdevīgāko piedāvājumu. Pirms iegādes veiciet bezmaksas VIN pārbaudi un pārbaudiet nobraukumu un vēsturi.

Iegādājies auto līzingā kaimiņvalstī