Lietoti BMW X3 · 2011

Atrasti sludinājumi: 87

Skaists auto, BMW X3 XD 2.0d ar 135 kw. 

Aprikojums-
Noņemams piekabes ā

BMW X3 2011

310.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Rīga
🔥 87%
PVN nav norādīts
€6.500
Latvija
≈ €86/mēn.
BMW X3 2011
Tikko no Belģijas. BMW x3 F25. Labā stāvoklī. Melns Bmw X3. Automats. Brauc

BMW X3 2011

400.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Rīga
🔥 86%
PVN nav norādīts
€6.380
Latvija
≈ €85/mēn.
BMW X3 2011
Sakara ar jauna auto iegadi tiek pardots . Auto ļoti laba tehniska kartiba i

BMW X3 2011

3.0D · diesel · automatic · Rīga
🔥 84%
PVN nav norādīts
€6.990
Latvija
≈ €93/mēn.
BMW X3 2011
BMW X3 2.0 Dīzelis 135 kw. 184 zs. 
Xdrive pilnpedziņa. 
6 Ātrumu mehānika

BMW X3 2011

274.000 km · 2.0D · diesel · manual · Kuldīga un raj.
🔥 84%
PVN nav norādīts
€7.390
Latvija
≈ €98/mēn.
BMW X3 2011
BMW X3 F25 2.0 Dīzels xdrive 135 kW Automāts, 

Ideāla tehniskā un vizuālā

BMW X3 2011

292.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Rīga
🔥 84%
PVN nav norādīts
€6.990
Latvija
≈ €93/mēn.
BMW X3 2011
BMW X3 2.0 dīzelis xdrive ar 184zs
Izcilā tehniskā un vizuālā stāvoklī
Dzi

BMW X3 2011

2.0D · diesel · automatic · Jelgava un raj.
🔥 79%
PVN nav norādīts
€7.300
Latvija
≈ €97/mēn.
BMW X3 2011
No Vācijas, 

2.0d, 135Kw, 

Pilnpiedziņa 4X4, 

Klimata kontrole, lie

BMW X3 2011

219.000 km · 2.0D · diesel · manual · Valmiera un raj.
🔥 79%
PVN nav norādīts
€7.590
Latvija
≈ €101/mēn.
BMW X3 2011
Nesen ievests F25 X3 , retā krāsā , ļoti laba komplektācija , ģimenes auto.

BMW X3 2011

2.0D · diesel · automatic · Jūrmala
🔥 78%
PVN nav norādīts
€7.400
Latvija
≈ €98/mēn.
BMW X3 2011
Pārdodu BMW X3. 3.0 dīzelis. Īpašumā gandrīz 5 gadus. Tehniskā apskate līdz

BMW X3 2011

207.000 km · 3.0D · diesel · automatic · Rīga
🔥 76%
PVN nav norādīts
€7.900
Latvija
≈ €105/mēn.
BMW X3 2011
Pieejama garantija. BMW X3 Xdrive 2.0 dīzelis, automāts, 135kW. 

Klimatko

BMW X3 2011

289.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Rīga
🔥 70%
PVN nav norādīts
€7.980
Latvija
≈ €106/mēn.
BMW X3 2011
Tikko ievesta Latvijā BMW X3 F25, ar 2.0d dīzeļdzinēju un automātisko ātrumk

BMW X3 2011

234.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Jelgava un raj.
PVN nav norādīts
€8.500
Latvija
≈ €113/mēn.
BMW X3 2011
No Francijas, Bmw X3 F25, X-Drive(4X4), 2.0D, 135Kw/184Zs, Automāts(8Ātrumi)

BMW X3 2011

229.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Rīgas rajons
PVN nav norādīts
€8.900
Latvija
≈ €118/mēn.
BMW X3 2011
BMW X3 Xdrive 20D, 2.0 Dīzelis 135 kW vai 185 Hp, Xdrive(Awd- Pilnpiedziņa),

BMW X3 2011

239.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Daugavpils un raj.
PVN nav norādīts
€8.950
Latvija
≈ €119/mēn.
BMW X3 2011
Только из Германии новый ТО возможно лизинг обмен

BMW X3 2011

2.0D · diesel · automatic · Rēzekne un raj.
PVN nav norādīts
€8.450
Latvija
≈ €112/mēn.
BMW X3 2011
Pārdod BMW X3 2.0d, 135kw, 2011.gads, xdrive. 
Ļoti labā tehniskā un vizuāl

BMW X3 2011

250.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Jelgava un raj.
PVN nav norādīts
€9.400
Latvija
≈ €125/mēn.
BMW X3 2011
X-drive, 2.0d 135kw, Ievesta Latvijā 2025 gadā, auto bez rūsas pazīmēm, oriğ

BMW X3 2011

341.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Talsi un raj.
PVN nav norādīts
€7.995
Latvija
≈ €106/mēn.
BMW X3 2011
Tiek pārdots kopts un labi uzturēts ģimenes auto. Visas apkopes veiktas laic

BMW X3 2011

350.000 km · 3.0D · diesel · automatic · Rīga
PVN nav norādīts
€8.000
Latvija
≈ €106/mēn.
BMW X3 2011
Pārdod BMW X3 xDrive 2.0 dīzelis, automāts

Tikko ievests no Francijas aut

BMW X3 2011

290.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Daugavpils un raj.
PVN nav norādīts
€9.300
Latvija
≈ €124/mēn.
BMW X3 2011
BMW X3, tikko no Vācijas. 

Izieta TA (līdz 06.08.2027) un piereģistrēts L

BMW X3 2011

201.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Liepāja un raj.
PVN nav norādīts
€9.600
Latvija
≈ €128/mēn.
BMW X3 2011
Pārdodās X3 labā stāvoklī ar jau nu skati + ziemas riepas numura zīme netiek

BMW X3 2011

345.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Ogre un raj.
PVN nav norādīts
€8.300
Latvija
≈ €110/mēn.
BMW X3 2011
BMW X3 Xdrive 2.0l dīzelis. 135kw 
Tehniskā apskate derīga līdz 10.2026
Vi

BMW X3 2011

293.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Rīga
PVN nav norādīts
€9.490
Latvija
≈ €126/mēn.
BMW X3 2011
BMW X3 Xdrive20D automāts. 

Tikko nomainīts ķēdes komplekts. 

Auto tik

BMW X3 2011

220.000 km · 2.0D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€9.790
Latvija
≈ €130/mēn.
BMW X3 2011
Jauna TA, bez aizrādījumiem. Ieguldījumus neprasa. Pie 200 T km nomainīts ķē

BMW X3 2011

236.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Rēzekne un raj.
PVN nav norādīts
€9.900
Latvija
≈ €132/mēn.
BMW X3 2011
Šogien izieta jauna TA. Bez aizrādījumiem. Auto ievests no Francijas, Latvij

BMW X3 2011

416.000 km · 3.0D · diesel · automatic · Liepāja un raj.
PVN nav norādīts
€8.750
Latvija
≈ €116/mēn.
BMW X3 2011
€10.062
Vidējā cena
€10.368
Mediānas cena
€6.380
no
247.778 km
Vidējais nobraukums

Šis gads pret blakus gadiem · BMW X3

GadsSludinājumiVidējā cenanoΔ
200911€5.262€3.999−€4.800 lētāks
201021€6.892€5.370−€3.170 lētāks
201187€10.062€6.380—
201254€10.508€7.190+€446 dārgāks
201361€11.826€8.000+€1.764 dārgāks

Degvielas veidi

diesel80
petrol7

Ātrumkārbas

automatic84
manual3

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik BMW X3 2011 ir pārdošanā Latvijā?

Pašlaik autopase.lv ir 87 BMW X3 2011 sludinājumi, cenas no €6.380.

Cik maksā BMW X3 2011?

BMW X3 2011 vidējā cena ir €10.062, mediāna €10.368.

Kāds ir BMW X3 2011 vidējais nobraukums?

BMW X3 2011 vidējais nobraukums ir 247.778 km.

Kāda ir BMW X3 2011 degviela un ātrumkārba?

Visbiežāk sastopama diesel (80), ātrumkārba — automatic (84).

🔍 Pārbaudīt auto vēsturi

VIN pārbaude, CSDD dati, odometra analīze

Pārbaudīt auto vēsturi →

Meklējat lietotu BMW X3 2011. gada auto? autopase.lv piedāvā 87 BMW X3 2011 sludinājumus Latvijā ar vidējo cenu €10,062. Visbiežāk sastopamā degviela — diesel.

Salīdziniet 2011. gada BMW X3 cenas ar blakus izlaiduma gadiem, lai atrastu izdevīgāko piedāvājumu. Pirms iegādes veiciet bezmaksas VIN pārbaudi un pārbaudiet nobraukumu un vēsturi.

Iegādājies auto līzingā kaimiņvalstī