Lietoti Mercedes-Benz A 180 · 2019

Atrasti sludinājumi: 38

Mercedes-Benz MERCEDES CLASSE A180 CDI 116CV SPORT EDITION

Mercedes-Benz A 180 2019

149.000 km · 1.5D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€18.416
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €245/mēn.
Mercedes-Benz A 180 2019
Mercedes-Benz A 180*Klimaautomatik*Navi*TEMP*uvm.

Mercedes-Benz A 180 2019

124.150 km · 1.3 · petrol · automatic
PVN nav norādīts
€18.620
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €248/mēn.
Mercedes-Benz A 180 2019
Mercedes-Benz MERCEDES-BENZ A 180 d Automatic Business

Mercedes-Benz A 180 2019

97.995 km · 1.5D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€18.833
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €250/mēn.
Mercedes-Benz A 180 2019
Mercedes-Benz A 180CDI DCT * BERLINE * NAVIGATION * ALU * PDC

Mercedes-Benz A 180 2019

143.000 km · 1.5D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€16.852
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €224/mēn.
Mercedes-Benz A 180 2019
Mercedes-Benz A 180 AMG Line 2. Hand Scheckheft

Mercedes-Benz A 180 2019

120.000 km · 1.3 · petrol · automatic
PVN nav norādīts
€18.936
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €252/mēn.
Mercedes-Benz A 180 2019
Mercedes-Benz Mercedes-benz A 180 d Automatic Business

Mercedes-Benz A 180 2019

92.242 km · 1.5D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€19.854
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €264/mēn.
Mercedes-Benz A 180 2019
Mercedes-Benz A 180 Automatik/Widescreen/Ambinente/Kamera

Mercedes-Benz A 180 2019

69.000 km · 1.3 · petrol · automatic
PVN nav norādīts
€19.640
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €261/mēn.
Mercedes-Benz A 180 2019
Mercedes-Benz Mercedes-benz A 180 d Sport - NEOPATENTATI

Mercedes-Benz A 180 2019

149.000 km · 1.5D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€18.110
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €241/mēn.
Mercedes-Benz A 180 2019
Mercedes-Benz A 180 SHZ*Totwinkel*R.Kamera*Checkheftgepflegt

Mercedes-Benz A 180 2019

88.856 km · 1.3 · petrol · automatic
PVN nav norādīts
€19.844
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €264/mēn.
Mercedes-Benz A 180 2019
Mercedes-Benz A 180d *Navi*SHZ*2. Hand*MB-Service*

Mercedes-Benz A 180 2019

156.000 km · 1.5D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€16.876
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €224/mēn.
Mercedes-Benz A 180 2019
Mercedes-Benz Mercedes-benz A 180 d Automatic Business Extra

Mercedes-Benz A 180 2019

110.000 km · 1.5D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€19.130
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €254/mēn.
Mercedes-Benz A 180 2019
Mercedes-Benz A 180 A A 180 d

Mercedes-Benz A 180 2019

111.000 km · 1.5D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€19.139
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €255/mēn.
Mercedes-Benz A 180 2019
Mercedes-Benz Mercedes-benz A 180 d Automatic Sport

Mercedes-Benz A 180 2019

129.000 km · 1.5D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€19.548
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €260/mēn.
Mercedes-Benz A 180 2019
Mercedes-Benz MERCEDES CLASSE A 180 CDI 116 CV BUSINESS EXTRA

Mercedes-Benz A 180 2019

151.000 km · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€18.630
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €248/mēn.
Mercedes-Benz A 180 2019
Mercedes-Benz A 180 A A 180 d Navi/Kamera/LED/Widescreen

Mercedes-Benz A 180 2019

143.000 km · 1.5D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€17.090
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €227/mēn.
Mercedes-Benz A 180 2019
Mercedes-Benz Mercedes-benz A 180 d Automatic Business

Mercedes-Benz A 180 2019

129.133 km · 1.5D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€19.130
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €254/mēn.
Mercedes-Benz A 180 2019
Mercedes-Benz A 180 Aut.*NAVI*LED*TEMPO*PDC*SHZ*

Mercedes-Benz A 180 2019

117.537 km · 1.3 · petrol · automatic
PVN nav norādīts
€19.140
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €255/mēn.
Mercedes-Benz A 180 2019
Mercedes-Benz A 180 d BUSINESS*MBUX*APPS*TLEDER*LANE*2.HAND

Mercedes-Benz A 180 2019

85.112 km · 1.5D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€19.844
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €264/mēn.
Mercedes-Benz A 180 2019
Mercedes-Benz A 180d *Wide Screen*Automatik*LED*Leder*

Mercedes-Benz A 180 2019

131.000 km · 1.5D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€19.120
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €254/mēn.
Mercedes-Benz A 180 2019
Mercedes-Benz Mercedes-benz A 180 d Automatic Business

Mercedes-Benz A 180 2019

141.000 km · 1.5D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€18.630
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €248/mēn.
Mercedes-Benz A 180 2019
Mercedes-Benz Mercedes-benz A 180 d Automatic Executive

Mercedes-Benz A 180 2019

150.000 km · 1.5D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€19.650
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €261/mēn.
Mercedes-Benz A 180 2019
Mercedes-Benz Mercedes-benz A 180 d Automatic Sport

Mercedes-Benz A 180 2019

155.000 km · 1.5D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€18.936
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €252/mēn.
Mercedes-Benz A 180 2019
Mercedes-Benz Mercedes-benz A 180 d Automatic Executive

Mercedes-Benz A 180 2019

149.700 km · 1.5D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€18.834
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €250/mēn.
Mercedes-Benz A 180 2019
Mercedes-Benz Mercedes-benz A 180 d Automatic Sport

Mercedes-Benz A 180 2019

150.000 km · 1.5D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€17.609
AutoPase autosalons, Latvija
≈ €234/mēn.
Mercedes-Benz A 180 2019
€18.762
Vidējā cena
€18.885
Mediānas cena
€16.852
no
127.002 km
Vidējais nobraukums

Šis gads pret blakus gadiem · Mercedes-Benz A 180

GadsSludinājumiVidējā cenanoΔ
201515€10.308€8.430−€8.454 lētāks
201815€16.278€13.019−€2.484 lētāks
201938€18.762€16.852—
202022€21.252€19.140+€2.490 dārgāks
20216€22.292€20.660+€3.530 dārgāks

Degvielas veidi

diesel31
petrol7

Ātrumkārbas

automatic38

Citi gadi · Mercedes-Benz A 180

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik Mercedes-Benz A 180 2019 ir pārdošanā Latvijā?

Pašlaik autopase.lv ir 38 Mercedes-Benz A 180 2019 sludinājumi, cenas no €16.852.

Cik maksā Mercedes-Benz A 180 2019?

Mercedes-Benz A 180 2019 vidējā cena ir €18.762, mediāna €18.885.

Kāds ir Mercedes-Benz A 180 2019 vidējais nobraukums?

Mercedes-Benz A 180 2019 vidējais nobraukums ir 127.002 km.

Kāda ir Mercedes-Benz A 180 2019 degviela un ātrumkārba?

Visbiežāk sastopama diesel (31), ātrumkārba — automatic (38).

🔍 Pārbaudīt auto vēsturi

VIN pārbaude, CSDD dati, odometra analīze

Pārbaudīt auto vēsturi →

Meklējat lietotu Mercedes-Benz A 180 2019. gada auto? autopase.lv piedāvā 38 Mercedes-Benz A 180 2019 sludinājumus Latvijā ar vidējo cenu €18,762. Visbiežāk sastopamā degviela — diesel.

Salīdziniet 2019. gada Mercedes-Benz A 180 cenas ar blakus izlaiduma gadiem, lai atrastu izdevīgāko piedāvājumu. Pirms iegādes veiciet bezmaksas VIN pārbaudi un pārbaudiet nobraukumu un vēsturi.

Iegādājies auto līzingā kaimiņvalstī