Atpakaļ uz modeli

Opel Mokka apvidus (suv)lietoti auto Latvijā

Vidējā cena: €9.931 · 2013–2026

Atrasti sludinājumi: 69

Opel Mokka 1.2 Petrol

Opel Mokka

2023 · 26.000 km · 1.2 · petrol · manual
🔥 92%
PVN nav norādīts
€12.100
Latvija
≈ €190/mēn.
Opel Mokka
Opel Mokka 1.4 benzīns/gāze , manuālis. 

Auto ļoti labā tehniskā gan vizu

Opel Mokka

2016 · 144.000 km · 1.4 · gas · manual · Jelgava un raj.
🔥 88%
PVN nav norādīts
€5.999
Latvija
≈ €94/mēn.
Opel Mokka
Только пройден То Автомобиль в отличном состоянии, богатая комплектация полн

Opel Mokka

2014 · 259.000 km · 1.7D · diesel · manual · Daugavpils un raj.
🔥 79%
PVN nav norādīts
€5.200
Latvija
≈ €82/mēn.
Opel Mokka
Pārdodam koptu un praktisku Opel Mokka, 2016. gada, ar uzticamo 1.6 benzīna

Opel Mokka

2016 · 217.000 km · 1.6 · petrol · manual · Rīga
🔥 78%
PVN nav norādīts
€5.890
Latvija
≈ €92/mēn.
Opel Mokka
Pārdodu Opel Mokka 1.6 benzīns . Tikko no Danijas. Laba komplektācija. Labag

Opel Mokka

2013 · 1.6 · petrol · manual · Jūrmala
🔥 76%
PVN nav norādīts
€5.650
Latvija
≈ €89/mēn.
Opel Mokka
Opel Mokka 1.7d 96kw. Tikko no Beļģijas. 

Virbūves krāsa : Deep Espresso

Opel Mokka

2014 · 1.7D · diesel · manual · Tukums un raj.
🔥 71%
PVN nav norādīts
€5.990
Latvija
≈ €94/mēn.
Opel Mokka
No Vācijas no oficiālā autocentra "Opel". Opel Mokka "Innovation" 1.6 Cdti 6

Opel Mokka

2015 · 181.000 km · 1.6D · diesel · manual · Rīga
🔥 71%
PVN nav norādīts
€6.400
Latvija
≈ €101/mēn.
Opel Mokka
Izcils auto tikko no Vācijas Mokka 1.6i (85kw -115z/s) , vid patēriņš 6, 5L

Opel Mokka

2014 · 169.000 km · 1.6 · petrol · manual · Ogre un raj.
PVN nav norādīts
€6.350
Latvija
≈ €100/mēn.
Opel Mokka
Masina laba tehniska un vizuala stavokli. Bez rusas. 1, 6d-81kw labakais dzi

Opel Mokka

2017 · 1.6D · diesel · manual
PVN nav norādīts
€7.299
Latvija
≈ €115/mēn.
Opel Mokka
Opel Mokka 2013. gada, 1.7 dīzelis ar manuālo ātrumkārbu. 

Daudzpusīgs un

Opel Mokka

2013 · 270.000 km · 1.7D · manual · Rīga
PVN nav norādīts
€5.800
Latvija
≈ €91/mēn.
Opel Mokka
Tikko ievests 1.7Cdti, jauna TA, pilna komplektācija, ādas salons, atpakaļsk

Opel Mokka

2015 · 205.000 km · 1.7D · diesel · manual · Ogre un raj.
PVN nav norādīts
€6.550
Latvija
≈ €103/mēn.
Opel Mokka
Cena ar Pvn Opel Mokka 1.6 Dīzelis. Nākamās apskates datums:11.05.2027
Piln

Opel Mokka

2017 · 129.000 km · 1.6D · diesel · manual · Rīga
PVN nav norādīts
€7.850
Latvija
≈ €123/mēn.
Opel Mokka
Automobilis ir lieliskā tehniskā un vizuālā stāvoklī. 
Ekonomisks, dinamisk

Opel Mokka

2018 · 124.000 km · 1.4 · gas · manual · Rīga
PVN nav norādīts
€8.500
Latvija
≈ €133/mēn.
Opel Mokka
No Itājas. Orģināls, pierādāms nobraukums. 

Rūpnīcas orģinālā gāzes Iekār

Opel Mokka

2015 · 125.000 km · 1.4 · gas · manual · Ogre un raj.
PVN nav norādīts
€7.550
Latvija
≈ €119/mēn.
Opel Mokka
Benzīns 1.6 85kw, bez turbīnas, vislabākais dzinējs, oriģinālais, parbaudams

Opel Mokka

2015 · 99.000 km · 1.6 · petrol · manual · Rīga
PVN nav norādīts
€7.200
Latvija
≈ €113/mēn.
Opel Mokka
Opel Mokka 1.2 Petrol Manual 74 Kw labā tehniskā un vizuālā stāvoklī. 

Au

Opel Mokka

2022 · 83.000 km · 1.2 · petrol · manual · Rīga
PVN nav norādīts
€13.990
Latvija
≈ €220/mēn.
Opel Mokka
Opel Mokka X ar 1.6 litru benzīndzinēju un manuālo ātrumkārbu. 
Praktisks u

Opel Mokka

2017 · 132.000 km · 1.6 · petrol · manual · Rīga
PVN nav norādīts
€7.990
Latvija
≈ €125/mēn.
Opel Mokka
Skaists auto tiko ievests. Opel Mokka 1, 2 benzīns ar 96kw. 
 Automats 
Te

Opel Mokka

2022 · 1.2 · petrol · automatic · Jelgava un raj.
PVN nav norādīts
€14.590
Latvija
≈ €229/mēn.
Opel Mokka
Opel Mokka X. 1.6 Cdti. 

Automašīna tikko ievesta no Itālijas. 

Motora

Opel Mokka

2017 · 134.000 km · 1.6D · diesel · manual · Rīgas rajons
PVN nav norādīts
€8.200
Latvija
≈ €129/mēn.
Opel Mokka
Pārdodu savu uzticamo Opel Mokka, pilnpiedziņa 4x4, 1.7 TD, degvielas vidēja

Opel Mokka

2014 · 214.000 km · 1.7D · diesel · manual · Talsi un raj.
PVN nav norādīts
€6.500
Latvija
≈ €102/mēn.
Opel Mokka
2013 Opel Mokka 4x4 1.7 Dīzeļdegviela 96kw/ 131zs Manuāla ātrumkārba. 
Tehn

Opel Mokka

2013 · 236.000 km · 1.7D · diesel · manual · Talsi un raj.
PVN nav norādīts
€6.400
Latvija
≈ €101/mēn.
Opel Mokka
Opel Mokka GS Line Plus 100 Turbo komplektācija. Rūpnīcas garantija līdz 202

Opel Mokka

2022 · 34.000 km · 1.2 · petrol · manual · Ogre un raj.
PVN nav norādīts
€15.800
Latvija
≈ €248/mēn.
Opel Mokka
Cena ar Pvn Opel Mokka. Nākamās apskates datums:01.10.2027
Pilna masa - 175

Opel Mokka

2021 · 118.000 km · 1.5D · diesel · manual · Rīga
PVN nav norādīts
€12.450
Latvija
≈ €196/mēn.
Opel Mokka
4X4, 2014G. , mehāniskā ātrumkārba. Automašīna no Vācijas, 
237100km nobrau

Opel Mokka

2014 · 238.000 km · 1.4 · petrol · manual · Talsi un raj.
PVN nav norādīts
€6.500
Latvija
≈ €102/mēn.
Opel Mokka
€9.931
Vidējā cena
€8.200
Mediānas cena
€5.200
no
150.346 km
Vidējais nobraukums

Ātrumkārbas

manual51
automatic18

Citas virsbūves šim modelim

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik Opel Mokka apvidus (suv) ir pārdošanā Latvijā?

Pašlaik autopase.lv ir 69 Opel Mokka apvidus (suv) sludinājumi, cenas no €5.200.

Cik maksā Opel Mokka apvidus (suv)?

Opel Mokka apvidus (suv) vidējā cena ir €9.931, mediāna €8.200.

Kāds ir Opel Mokka apvidus (suv) vidējais nobraukums?

Opel Mokka apvidus (suv) vidējais nobraukums ir 150.346 km.

Kāda ātrumkārba ir Opel Mokka apvidus (suv)?

Visbiežāk Opel Mokka apvidus (suv) ir ar manual ātrumkārbu (51).

Cik liela daļa Opel Mokka ir apvidus (suv)?

Apvidus (SUV) veido 78% no 88 Opel Mokka sludinājumiem Latvijā.

🔍 Pārbaudīt auto vēsturi

VIN pārbaude, CSDD dati, odometra analīze

Pārbaudīt auto vēsturi

Meklējat lietotu Opel Mokka ar apvidus (suv) virsbūvi? autopase.lv piedāvā 69 Opel Mokka apvidus (suv) sludinājumus Latvijā ar vidējo cenu €9,931. Visbiežāk sastopamā ātrumkārba — manual.

Apvidus (SUV) Opel Mokka — augstāks klīrenss un lielāka salona telpa — ērts ģimenei un sliktiem ceļiem. Pirms iegādes veiciet bezmaksas VIN pārbaudi un pārbaudiet nobraukumu un vēsturi.

Iegādājies auto līzingā kaimiņvalstī