Lietoti Renault Scenic · Dīzelis

2026. gada 26. septembrī vietnē autopase.lv Latvijā pārdošanā ir 38 lietoti Renault Scenic automobiļi kategorijā “Dīzelis”. Sludinājumu cenas mediāna ir 3525 €; lielākā daļa automobiļu ir ražoti no 2004. līdz 2017. gadam.

Dati atjaunināti 2026. gada 26. septembrī.

Atrasti sludinājumi: 38

Pārdodu Renault Megane Scenic, 1.5 dci 81kw dīzelis. Automašīna normālā teh.

Renault Scenic

2013 · 1.5D · diesel · manual · Rīga
🔥 95%
PVN nav norādīts
€2.500
Latvija
Renault Scenic
Продаётся Renault Scenic 81 кВт. 1.5dCi. K9K
Автомобиль в хорошем состоянии

Renault Scenic

2015 · 185.000 km · 1.5D · diesel · manual
🔥 76%
PVN nav norādīts
€5.200
Latvija
Renault Scenic
Pārdod Renault Megane Scenic, 1.5d, jauna TA izieta šodien, auto labā stāvok

Renault Scenic

2015 · 1.5D · diesel · manual · Rīga
🔥 76%
PVN nav norādīts
€3.900
Latvija
Renault Scenic
Pārdodu labu auto. 
Tehniskā ziņā viss ok. 
Varu iziet jaunu tehnisko apsk

Renault Scenic

2015 · 205.000 km · 1.4D · diesel · automatic · Rīga
🔥 75%
PVN nav norādīts
€4.500
Latvija
Renault Scenic
Pārdod labu 2004. gada Renault Scenic 1.9dci atbilstoši savam vecumam. Apska

Renault Scenic

2004 · 261.000 km · 1.9D · diesel · manual · Jelgava un raj.
🔥 75%
PVN nav norādīts
€895
Latvija
Renault Scenic
Pārdodu labu Scenic ar patiesu nobraukumu. 2012. gada dīzelis ar labo 1, 6L

Renault Scenic

2012 · 177.000 km · 1.6D · diesel · manual · Rīga
PVN nav norādīts
€3.700
Latvija
Renault Scenic
Jauna tehniskā apskate. 
Pārdošanā saviem gadiem sakarīgs auto par adekvātu

Renault Scenic

2008 · 385.000 km · 1.9D · diesel · manual · Jūrmala
PVN nav norādīts
€1.350
Latvija
Renault Scenic
Pārdodas Renault Megane Scenic 
1.5 dci 2013.g
Auto labā tehniskā stāvoklī

Renault Scenic

2013 · 197.000 km · 1.5D · diesel · manual · Jelgava un raj.
PVN nav norādīts
€4.300
Latvija
Renault Scenic
Renault Scenik 2012 1.5D
312000km Labā vizuālā un tehniskā stāvoklī, tīrs s

Renault Scenic

2012 · 312.000 km · 1.5D · diesel · manual · Rīga
PVN nav norādīts
€2.700
Latvija
Renault Scenic
Meklējam jaunu saimnieku Renault Scenic 2004.gada, 1, 5D ar manuālo ātrumkār

Renault Scenic

2004 · 254.000 km · 1.5D · diesel · manual · Valmiera un raj.
PVN nav norādīts
€1.050
Latvija
Renault Scenic
Renault Scenic
1.7Dīzelis/88kw/
Nobrakums:258946
Pirma reģistrācija: 09.0

Renault Scenic

2021 · 1.7D · diesel · automatic · Daugavpils un raj.
PVN nav norādīts
€7.600
Latvija
Renault Scenic
Jauna tehn. apsk. labs bezceļnieks noderēs makšķerniekam, medniekam vai sēņo

Renault Scenic

2001 · 279.000 km · 1.9D · diesel · manual · Rēzekne un raj.
PVN nav norādīts
€1.400
Latvija
Renault Scenic
Pārdod vai maina Renault Scenic 1.5 dīzelis 81kw. ( labākais dzinējs )
Auto

Renault Scenic

2018 · 230.000 km · 1.5D · diesel · manual
PVN nav norādīts
€6.990
Latvija
Renault Scenic
Renault Megane Scenic 1.5 tdci. Labs, kopts auto, ļoti ekonomisks. Ekoloģija

Renault Scenic

2013 · 338.000 km · 1.5D · diesel · manual · Jelgava un raj.
PVN nav norādīts
€2.650
Latvija
Renault Scenic
Продаю Renault Scenic, дизель. Свежий ТО на год, налог уплачен.

Renault Scenic

2005 · 323.000 km · 1.9D · diesel · manual · Rīgas rajons
PVN nav norādīts
€1.050
Latvija
Renault Scenic
Auto darba kārtībā. Pilnpiedziņa strādā. Cena runājama. Sīkāk zvanot, raksto

Renault Scenic

2001 · 326.000 km · 1.9D · diesel · manual · Cēsis un raj.
PVN nav norādīts
€800
Latvija
Renault Scenic
2011 Renault Megane Scenic 1.5 Dīzeļdegviela 78kw/106zs Manuāla ātrumkārba.

Renault Scenic

2011 · 310.000 km · 1.5D · diesel · manual · Talsi un raj.
PVN nav norādīts
€2.700
Latvija
Renault Scenic
Продается Рено Сценик с дизельным двигателем 1748 см. куб. из Франции. Автом

Renault Scenic

2020 · 182.000 km · 1.7D · diesel · manual · Daugavpils un raj.
PVN nav norādīts
€8.500
Latvija
Renault Scenic
Продается рено сценик в харошем рабочем состояние. Вся информация по телефон

Renault Scenic

2004 · 1.9D · diesel · manual · Daugavpils un raj.
PVN nav norādīts
€1.100
Latvija
Renault Scenic
Tikko no Nīderlandes ievests Renault Megane Scenic, 1.6dci (96Kw / 131Zs) dī

Renault Scenic

2012 · 213.000 km · 1.6D · diesel · manual · Valmiera un raj.
PVN nav norādīts
€4.500
Latvija
Renault Scenic
Bose Edition, 1.6d, 96kw, Tikko no Vācijas. Komplektācijā dalītais ādas salo

Renault Scenic

2013 · 231.000 km · 1.6D · diesel · manual
PVN nav norādīts
€4.590
Latvija
Renault Scenic
Automāts, Renault Megane Scenic, 1.5 dīzelis 81kw

Jauna tehniskā apskate

Renault Scenic

2013 · 269.000 km · 1.5D · diesel · automatic · Rīga
PVN nav norādīts
€3.990
Latvija
Renault Scenic
Renault Scenic, 1.5Cdi, 81 kW, labā stāvoklī. 
Klimata kontrole, kruīza kon

Renault Scenic

2014 · 362.000 km · 1.5D · diesel · manual · Rīga
PVN nav norādīts
€2.750
Latvija
Renault Scenic
Pārdod renolt scenik 2008 gada skate līdz 2026.09.29 zvanat vai rakstat

Renault Scenic

2008 · 266.000 km · 1.9D · diesel · automatic · Jelgava un raj.
PVN nav norādīts
€700
Latvija
Renault Scenic

Aprēķiniet ikmēneša maksājumu

Auto līzings / Auto kredītsAprēķiniet maksājumu un iesniedziet pieteikumu
€
%
mēn.
var mainīt%
Pirmā iemaksa€1 500
Finansējuma summa€13 500
Mēneša maksājums€237/ mēn.
Gada procentu likme (GPL)8,62 %
Kopējā atmaksājamā summa€17 158

Reprezentatīvais piemērs: auto cena €15 000, pirmā iemaksa €1 500 (10 %), kredīta kopējā summa €13 500, termiņš 72 mēn., fiksēta procentu likme 7,9 % gadā, līguma noformēšanas maksa €100, GPL 8,62 %, kopējā atmaksājamā summa €17 157,52, 72 ikmēneša maksājumi pa €236,91. Lēmumu par kredītu pieņem kredīta devējs.

AutoPase nav kredīta devējs. Pieteikumu nododam sadarbības partnerim SIA "Nord Auto Līzings".

Brīdinām! Aizņemšanās maksā naudu.

Iegādājies auto kaimiņvalstī

Vajadzīgs kredīts vai līzings?

Palīdzam noformēt kredītu vai līzingu automašīnai Latvijā vai automašīnai, kas vēl atrodas ārvalstīs. Tā var būt automašīna no Vācijas vai jebkuras citas valsts. Izvēlieties auto AutoPase autosalonā vai atsūtiet saiti uz iepatikušos automašīnu.

Līzings jau ir apstiprināts jūsu bankā?

Ja SEB, Swedbank, Citadele vai cita banka jums jau ir apstiprinājusi līzingu, palīdzēsim saskaņot automašīnu un darījuma nosacījumus ar jūsu banku, noorganizēsim pirkumu un piegādi no Vācijas vai citas valsts.

€3.783
Vidējā cena
€3.525
Mediānas cena
€450
no
261.531 km
Vidējais nobraukums

Ātrumkārbas

manual27
automatic11

Citas degvielas šim modelim

🔍 Pārbaudīt auto vēsturi

VIN pārbaude, CSDD dati, odometra analīze

Pārbaudīt auto vēsturi →

Meklējat lietotu Renault Scenic ar dīzelis dzinēju? autopase.lv piedāvā 38 Renault Scenic dīzelis sludinājumus Latvijā ar vidējo cenu €3,783. Visbiežāk sastopamā ātrumkārba — manual.

Dīzelis Renault Scenic — ekonomisks degvielas patēriņš un liels griezes moments — laba izvēle gariem braucieniem. Pirms iegādes veiciet bezmaksas VIN pārbaudi un pārbaudiet nobraukumu un vēsturi.