
Lietoti BMW 225
2026. gada 27. septembrī vietnē autopase.lv Latvijā pārdošanā ir 21 lietots BMW 225 automobilis. Sludinājumu cenas mediāna ir 13 790 €; lielākā daļa automobiļu ir ražoti no 2015. līdz 2020. gadam.
Dati atjaunināti 2026. gada 27. septembrī.
Atrasti sludinājumi: 21


BMW 225

BMW 225

BMW 225

BMW 225

BMW 225

BMW 225

BMW 225

BMW 225

BMW 225

BMW 225

BMW 225

BMW 225

BMW 225

BMW 225

BMW 225

BMW 225

BMW 225

BMW 225

BMW 225

BMW 225
Atsauksmes
Aprēķiniet ikmēneša maksājumu
Reprezentatīvais piemērs: auto cena €15 000, pirmā iemaksa €1 500 (10 %), kredīta kopējā summa €13 500, termiņš 72 mēn., fiksēta procentu likme 7,9 % gadā, līguma noformēšanas maksa €100, GPL 8,62 %, kopējā atmaksājamā summa €17 157,52, 72 ikmēneša maksājumi pa €236,91. Lēmumu par kredītu pieņem kredīta devējs.
AutoPase nav kredīta devējs. Pieteikumu nododam sadarbības partnerim SIA "Nord Auto Līzings".
Iegādājies auto kaimiņvalstī
Vajadzīgs kredīts vai līzings?
Palīdzam noformēt kredītu vai līzingu automašīnai Latvijā vai automašīnai, kas vēl atrodas ārvalstīs. Tā var būt automašīna no Vācijas vai jebkuras citas valsts. Izvēlieties auto AutoPase autosalonā vai atsūtiet saiti uz iepatikušos automašīnu.
Līzings jau ir apstiprināts jūsu bankā?
Ja SEB, Swedbank, Citadele vai cita banka jums jau ir apstiprinājusi līzingu, palīdzēsim saskaņot automašīnu un darījuma nosacījumus ar jūsu banku, noorganizēsim pirkumu un piegādi no Vācijas vai citas valsts.
Tirgus pārskats (septembris 2026): Latvijā pieejams 21 BMW 225 sludinājums. Mediānas cena ir €13.790. Cenu diapazons no €7.814 līdz €18.620. Izlaiduma gadi 2014–2021. Visbiežāk: Hibrīds, Automāts, Furgons. 10% sludinājumu nesen pazemināta cena.
Kuru BMW 225 izlaiduma gadu izvēlēties?
Pamatojoties uz 3 izlaiduma gadiem tirgū
Pārlūko BMW 225 pēc gada
Degvielas veidi
Ātrumkārbas
Virsbūves veidi
Izplatītākie dzinēji
Saistītās lapas
Biežāk uzdotie jautājumi
Cik maksā lietots BMW 225 Latvijā?
Pašlaik Latvijā ir 21 lietotu BMW 225 sludinājumi. Vidējā cena ir €13.623 (mediāna €13.790), sākot no €7.814.
Kādi izlaiduma gadi ir pieejami?
Sludinājumos pieejami BMW 225 ar izlaiduma gadiem 2014–2021.
Benzīns vai dīzelis?
Visbiežāk BMW 225 ir pieejams ar degvielas veidu «hybrid», kā arī «petrol».
Automāts vai manuālā?
Lielākā daļa BMW 225 ir ar ātrumkārbu «automatic».
Kāds ir tipiskais nobraukums?
Vidējais BMW 225 nobraukums sludinājumos ir aptuveni 134k km.
Kurš BMW 225 izlaiduma gads ir izdevīgākais?
Izdevīgākais BMW 225 izlaiduma gads ir 2020: vidējā cena €17.007 no 7 sludinājumiem.
Saņem paziņojumus par BMW 225
Ziņosim, tiklīdz parādīsies jauns BMW 225 sludinājums, kas atbilst tavai meklēšanai — izvēlies kanālu zemāk.
Telegram
Viens pieskāriens izveido paziņojumu — darbojas pat tad, ja pārlūks tevi aizmirst.
Pārlūkā
Jaunie piedāvājumi tieši uz šo ierīci — bez lietotnes, bez Telegram.
Pašlaik autopase.lv ir 21 BMW 225 sludinājumi ar vidējo cenu €13,623, gadi 2014–2021, vidējais nobraukums 134k km.
Pirms BMW 225 iegādes iesakām veikt bezmaksas VIN pārbaudi, apskatīt cenu vēsturi un salīdzināt ar līdzīgiem piedāvājumiem. Izmantojiet nodokļu kalkulatoru, lai uzzinātu ikgadējo auto nodokli.