
Lietoti Chevrolet Aveo
2026. gada 26. septembrī vietnē autopase.lv Latvijā pārdošanā ir 2 lietoti Chevrolet Aveo automobiļi.
Dati atjaunināti 2026. gada 26. septembrī.
Atrasti sludinājumi: 2


Chevrolet Aveo
Atsauksmes
Aprēķiniet ikmēneša maksājumu
Reprezentatīvais piemērs: auto cena €15 000, pirmā iemaksa €1 500 (10 %), kredīta kopējā summa €13 500, termiņš 72 mēn., fiksēta procentu likme 7,9 % gadā, līguma noformēšanas maksa €100, GPL 8,62 %, kopējā atmaksājamā summa €17 157,52, 72 ikmēneša maksājumi pa €236,91. Lēmumu par kredītu pieņem kredīta devējs.
AutoPase nav kredīta devējs. Pieteikumu nododam sadarbības partnerim SIA "Nord Auto Līzings".
Iegādājies auto kaimiņvalstī
Vajadzīgs kredīts vai līzings?
Palīdzam noformēt kredītu vai līzingu automašīnai Latvijā vai automašīnai, kas vēl atrodas ārvalstīs. Tā var būt automašīna no Vācijas vai jebkuras citas valsts. Izvēlieties auto AutoPase autosalonā vai atsūtiet saiti uz iepatikušos automašīnu.
Līzings jau ir apstiprināts jūsu bankā?
Ja SEB, Swedbank, Citadele vai cita banka jums jau ir apstiprinājusi līzingu, palīdzēsim saskaņot automašīnu un darījuma nosacījumus ar jūsu banku, noorganizēsim pirkumu un piegādi no Vācijas vai citas valsts.
Tirgus pārskats (septembris 2026): Latvijā pieejami 2 Chevrolet Aveo sludinājumi. Mediānas cena ir €1.478. Cenu diapazons no €400 līdz €2.555. Izlaiduma gadi 2006–2013. Visbiežāk: Benzīns, Manuāls, Hečbeks.
Nesen pārdoti
- Pārdodu Chevrolet Aveo, iegadajos kā laika mašīnu no Aprila lidz tagad. Pi2006€1.100Pārdots 18.09.2026
- Продаю автомобиль Chevrolet Aveo. Если есть вопросы звоните или пишите смс.2007€900Pārdots 10.09.2026
- Chevrolet Aveo 2013 Reliable and economical city car with a 1.4 Petrol/lpg2013€2.099Pārdots 09.09.2026
- Машина в хорошем состоянии. Переварены все пороги, стоят новые. По ходов2009€1.550Pārdots 07.09.2026
- Lv/eng Daewoo Kalos/chevrolet Aveo ar 1.4l benzīna motoru un manuālo kārbu. Ņipra maza pilsētas mašina kura ir ekonomiska u ...2003€900Pārdots 07.09.2026
- Оригинальный пробег машина была куплена в Латвии , в комплекте отдаю комплек2006€1.200Pārdots 07.09.2026
Degvielas veidi
Ātrumkārbas
Virsbūves veidi
Izplatītākie dzinēji
Saistītās lapas
Biežāk uzdotie jautājumi
Cik maksā lietots Chevrolet Aveo Latvijā?
Pašlaik Latvijā ir 2 lietotu Chevrolet Aveo sludinājumi. Vidējā cena ir €1.478 (mediāna €1.478), sākot no €400.
Kādi izlaiduma gadi ir pieejami?
Sludinājumos pieejami Chevrolet Aveo ar izlaiduma gadiem 2006–2013.
Benzīns vai dīzelis?
Visbiežāk Chevrolet Aveo ir pieejams ar degvielas veidu «petrol».
Automāts vai manuālā?
Lielākā daļa Chevrolet Aveo ir ar ātrumkārbu «manual».
Kāds ir tipiskais nobraukums?
Vidējais Chevrolet Aveo nobraukums sludinājumos ir aptuveni 197k km.
Saņem paziņojumus par Chevrolet Aveo
Ziņosim, tiklīdz parādīsies jauns Chevrolet Aveo sludinājums, kas atbilst tavai meklēšanai — izvēlies kanālu zemāk.
Telegram
Viens pieskāriens izveido paziņojumu — darbojas pat tad, ja pārlūks tevi aizmirst.
Pārlūkā
Jaunie piedāvājumi tieši uz šo ierīci — bez lietotnes, bez Telegram.
Pašlaik autopase.lv ir 2 Chevrolet Aveo sludinājumi ar vidējo cenu €1,478, gadi 2006–2013, vidējais nobraukums 197k km.
Pirms Chevrolet Aveo iegādes iesakām veikt bezmaksas VIN pārbaudi, apskatīt cenu vēsturi un salīdzināt ar līdzīgiem piedāvājumiem. Izmantojiet nodokļu kalkulatoru, lai uzzinātu ikgadējo auto nodokli.