
Lietoti Honda Cr-v · Benzīns
2026. gada 26. septembrī vietnē autopase.lv Latvijā pārdošanā ir 25 lietoti Honda Cr-v automobiļi kategorijā “Benzīns”. Sludinājumu cenas mediāna ir 4770 €; sludinājumos norādītie izlaiduma gadi ir 2000–2025.
Dati atjaunināti 2026. gada 26. septembrī.
Atrasti sludinājumi: 25


Honda Cr-v

Honda Cr-v

Honda Cr-v

Honda Cr-v

Honda Cr-v

Honda Cr-v

Honda Cr-v

Honda Cr-v

Honda Cr-v

Honda Cr-v

Honda Cr-v

Honda Cr-v

Honda Cr-v

Honda Cr-v

Honda Cr-v

Honda Cr-v

Honda Cr-v

Honda Cr-v

Honda Cr-v

Honda Cr-v

Honda Cr-v

Honda Cr-v

Honda Cr-v
Atsauksmes
Aprēķiniet ikmēneša maksājumu
Aprēķins ir aptuvens. Galīgos nosacījumus nosaka aizdevējs.
Iegādājies auto kaimiņvalstī
Vajadzīgs kredīts vai līzings?
Palīdzam noformēt kredītu vai līzingu automašīnai Latvijā vai automašīnai, kas vēl atrodas ārvalstīs. Tā var būt automašīna no Vācijas vai jebkuras citas valsts. Izvēlieties auto AutoPase autosalonā vai atsūtiet saiti uz iepatikušos automašīnu.
Līzings jau ir apstiprināts jūsu bankā?
Ja SEB, Swedbank, Citadele vai cita banka jums jau ir apstiprinājusi līzingu, palīdzēsim saskaņot automašīnu un darījuma nosacījumus ar jūsu banku, noorganizēsim pirkumu un piegādi no Vācijas vai citas valsts.
Ātrumkārbas
Citas degvielas šim modelim
Saistītās lapas
Biežāk uzdotie jautājumi
Cik Honda Cr-v benzīns ir pārdošanā Latvijā?
Pašlaik autopase.lv ir 25 Honda Cr-v benzīns sludinājumi, cenas no €520.
Cik maksā Honda Cr-v benzīns?
Honda Cr-v benzīns vidējā cena ir €7.477, mediāna €4.770.
Kāds ir Honda Cr-v benzīns vidējais nobraukums?
Honda Cr-v benzīns vidējais nobraukums ir 198.265 km.
Kāda ātrumkārba ir Honda Cr-v benzīns?
Visbiežāk Honda Cr-v benzīns ir ar automatic ātrumkārbu (20).
Cik liela daļa Honda Cr-v ir benzīns?
Benzīns veido 20% no 124 Honda Cr-v sludinājumiem Latvijā.
Meklējat lietotu Honda Cr-v ar benzīns dzinēju? autopase.lv piedāvā 25 Honda Cr-v benzīns sludinājumus Latvijā ar vidējo cenu €7,477. Visbiežāk sastopamā ātrumkārba — automatic.
Benzīns Honda Cr-v — klusāks dzinējs un zemākas uzturēšanas izmaksas. Pirms iegādes veiciet bezmaksas VIN pārbaudi un pārbaudiet nobraukumu un vēsturi.
