Lietoti Mitsubishi Outlander · Apvidus (SUV)

2026. gada 26. septembrī vietnē autopase.lv Latvijā pārdošanā ir 69 lietoti Mitsubishi Outlander automobiļi kategorijā “Apvidus (SUV)”. Sludinājumu cenas mediāna ir 7919 €; lielākā daļa automobiļu ir ražoti no 2007. līdz 2017. gadam.

Dati atjaunināti 2026. gada 26. septembrī.

Atrasti sludinājumi: 69

Pārdodu Mitsubishi Outlander, 2010. gada, melnā krāsā- praktisku, ietilpīgu

Mitsubishi Outlander

2010 · 192.000 km · 2.4 · petrol · automatic · Rīga
🔥 85%
PVN nav norādīts
€4.000
Latvija
Mitsubishi Outlander
Pārdošanā Mitsubisi Outlandes ar 2, 2 jaudīgo dīzelīti. Manuāls. 
 Labas zi

Mitsubishi Outlander

2013 · 176.000 km · 2.2D · diesel · manual · Cēsis un raj.
🔥 83%
PVN nav norādīts
€6.750
Latvija
Mitsubishi Outlander
Pārdodu praktisku auto Mitsubishi Outlander. Auto piemērots gan ikdienai pil

Mitsubishi Outlander

2017 · 260.000 km · 2.3D · diesel · manual · Tukums un raj.
🔥 81%
PVN nav norādīts
€7.800
Latvija
Mitsubishi Outlander
Mašīna tika nopirkta kā risinājums, jo bija nepieciešams aizstāt citu auto.

Mitsubishi Outlander

2008 · 226.000 km · 2.4 · petrol · automatic · Kuldīga un raj.
🔥 78%
PVN nav norādīts
€2.800
Latvija
Mitsubishi Outlander
Pardodu michubishi outlander 2.0d ar manualo karbu. Auto ir laba tehniska st

Mitsubishi Outlander

2008 · 298.000 km · 2.0D · diesel · manual · Rēzekne un raj.
🔥 76%
PVN nav norādīts
€2.200
Latvija
Mitsubishi Outlander
Automašīnai ir karosērijas bojājumi. Varat apskatīt fotogrāfijas. Tiek pārdo

Mitsubishi Outlander

2013 · 296.000 km · 2.0H · hybrid · automatic · Lietuva, Viļņa
🔥 75%
PVN nav norādīts
€4.500
Latvija
Mitsubishi Outlander
2.0B/110Kw, benzīns/gāze, automāts, 4x4.

-riepu spiediena kontrole, 
-pa

Mitsubishi Outlander

2013 · 308.000 km · 2.0 · gas · automatic
PVN nav norādīts
€4.495
Latvija
Mitsubishi Outlander
Pārdodu Mitsubishi Outlander4x4 2.0 Di-D, 2007. gada izlaidums, melnā krāsā.

Mitsubishi Outlander

2007 · 352.000 km · 2.0D · diesel · manual · Rīga
PVN nav norādīts
€2.090
Latvija
Mitsubishi Outlander
Pardod Mitsubishi Outlander 2008 gada, 2, 2 dizelis, laba stavokli ar TA, di

Mitsubishi Outlander

2008 · 343.000 km · 2.2D · diesel · manual · Jūrmala
PVN nav norādīts
€2.300
Latvija
Mitsubishi Outlander
Outlander 2, 0 Benzīns

Tiko No Vācijas. Savā Gaitā. 
Nobraukums - 228 13

Mitsubishi Outlander

2016 · 2.0 · petrol · manual · Jūrmala
PVN nav norādīts
€8.990
Latvija
Mitsubishi Outlander
Sakarā ar jaunā auto iegādi, pārdodu Mitsubishi outlender. Sīkāk pa tel.

Mitsubishi Outlander

2007 · 340.000 km · 2.0D · diesel · manual · Bauska un raj.
PVN nav norādīts
€1.300
Latvija
Mitsubishi Outlander
Pārdodu uzticamu, ērtu un ekonomisku apvidus auto Mitsubishi Outlander 4x4 a

Mitsubishi Outlander

2006 · 219.000 km · 2.4 · gas · automatic · Rīga
PVN nav norādīts
€2.800
Latvija
Mitsubishi Outlander
2014.gada 2L dzinējs benzīns/gāze 4Wd. Gāzes iekārta uzstādīta 2019.gadā pie

Mitsubishi Outlander

2014 · 225.000 km · 2.0 · gas · automatic · Rīga
PVN nav norādīts
€4.800
Latvija
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander 4Wd ar 2.2 dīzeļdzinēju un automātisko ātrumkārbu. 
Ie

Mitsubishi Outlander

2011 · 281.000 km · 2.2D · diesel · automatic · Rīga
PVN nav norādīts
€4.990
Latvija
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander 2.4 4x4 Plug-In Hybrid, Pvn; garantija;

Pārbaudīts A

Mitsubishi Outlander

2021 · 85.000 km · 2.4H · hybrid · automatic · Ventspils un raj.
PVN nav norādīts
€19.300
Latvija
Mitsubishi Outlander
Auto pirms 6 mēnešiem ievests no NL. 
Mašīna kalpo bez aizķeršanās. Ar elek

Mitsubishi Outlander

2014 · 216.000 km · 2.0H · hybrid · automatic · Liepāja un raj.
PVN nav norādīts
€9.000
Latvija
Mitsubishi Outlander
Pārdodu . Vis darbojas ir rūsa . Līdzi vēl iet ziemas riepas

Mitsubishi Outlander

2006 · 371.000 km · 2.0D · diesel · manual · Rīgas rajons
PVN nav norādīts
€2.200
Latvija
Mitsubishi Outlander
No Zviedrijas atvests, teicamā stāvoklī, ar nelielu un pārbaudāmu nobraukumu

Mitsubishi Outlander

2015 · 179.000 km · 2.0H · hybrid · automatic · Rīgas rajons
PVN nav norādīts
€10.100
Latvija
Mitsubishi Outlander
Tikko ievests , Mitsubishi Outlander Phev 2.0 Plug-in Hybrid Cvt, 203 ZS, 20

Mitsubishi Outlander

2015 · 200.000 km · 2.0H · hybrid · automatic · Rīga
PVN nav norādīts
€9.990
Latvija
Mitsubishi Outlander
Izcils auto tikko no Vācijas 2.2 Di-D . (130kw -177z/s) , vid patēriņš 6, 5L

Mitsubishi Outlander

2011 · 261.000 km · 2.2D · diesel · manual · Ogre un raj.
PVN nav norādīts
€5.450
Latvija
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander 4x4 ar 2.3Di-D dzinēju, 110kw/150zs automātiskā ātrumkā

Mitsubishi Outlander

2017 · 186.000 km · 2.3D · diesel · automatic · Rīga
PVN nav norādīts
€10.900
Latvija
Mitsubishi Outlander
Svaigi izieta skate līdz 01.09.2027. Nodoklis nomaksāts. 
7 vietas
Ādas sa

Mitsubishi Outlander

2008 · 190.000 km · 2.4 · petrol · automatic · Dobele un raj.
PVN nav norādīts
€3.200
Latvija
Mitsubishi Outlander
Jauna TA, 
Mitsubishi Outlander 2.3 Di-D Plus 110kW
Bez nobraukuma pa Latv

Mitsubishi Outlander

2017 · 185.000 km · 2.3D · diesel · manual · Jelgava un raj.
PVN nav norādīts
€11.250
Latvija
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander Phev 2.4 Plug-in Hybrid 4Wd, 2019
Pārdod Mitsubishi Ou

Mitsubishi Outlander

2019 · 144.000 km · 2.4H · automatic · Jelgava un raj.
PVN nav norādīts
€17.300
Latvija
Mitsubishi Outlander

Aprēķiniet ikmēneša maksājumu

Auto līzings / Auto kredītsAprēķiniet maksājumu un iesniedziet pieteikumu
€
%
mēn.
var mainīt%
Pirmā iemaksa€1 500
Finansējuma summa€13 500
Mēneša maksājums€237/ mēn.
Gada procentu likme (GPL)8,62 %
Kopējā atmaksājamā summa€17 158

Reprezentatīvais piemērs: auto cena €15 000, pirmā iemaksa €1 500 (10 %), kredīta kopējā summa €13 500, termiņš 72 mēn., fiksēta procentu likme 7,9 % gadā, līguma noformēšanas maksa €100, GPL 8,62 %, kopējā atmaksājamā summa €17 157,52, 72 ikmēneša maksājumi pa €236,91. Lēmumu par kredītu pieņem kredīta devējs.

AutoPase nav kredīta devējs. Pieteikumu nododam sadarbības partnerim SIA "Nord Auto Līzings".

Brīdinām! Aizņemšanās maksā naudu.

Iegādājies auto kaimiņvalstī

Vajadzīgs kredīts vai līzings?

Palīdzam noformēt kredītu vai līzingu automašīnai Latvijā vai automašīnai, kas vēl atrodas ārvalstīs. Tā var būt automašīna no Vācijas vai jebkuras citas valsts. Izvēlieties auto AutoPase autosalonā vai atsūtiet saiti uz iepatikušos automašīnu.

Līzings jau ir apstiprināts jūsu bankā?

Ja SEB, Swedbank, Citadele vai cita banka jums jau ir apstiprinājusi līzingu, palīdzēsim saskaņot automašīnu un darījuma nosacījumus ar jūsu banku, noorganizēsim pirkumu un piegādi no Vācijas vai citas valsts.

€7.969
Vidējā cena
€7.919
Mediānas cena
€800
no
227.546 km
Vidējais nobraukums

Ātrumkārbas

automatic45
manual24

Citas virsbūves šim modelim

🔍 Pārbaudīt auto vēsturi

VIN pārbaude, CSDD dati, odometra analīze

Pārbaudīt auto vēsturi →

Meklējat lietotu Mitsubishi Outlander ar apvidus (suv) virsbūvi? autopase.lv piedāvā 69 Mitsubishi Outlander apvidus (suv) sludinājumus Latvijā ar vidējo cenu €7,969. Visbiežāk sastopamā ātrumkārba — automatic.

Apvidus (SUV) Mitsubishi Outlander — augstāks klīrenss un lielāka salona telpa — ērts ģimenei un sliktiem ceļiem. Pirms iegādes veiciet bezmaksas VIN pārbaudi un pārbaudiet nobraukumu un vēsturi.