Lietoti Volkswagen Touareg · Dīzelis

2026. gada 26. septembrī vietnē autopase.lv Latvijā pārdošanā ir 473 lietoti Volkswagen Touareg automobiļi kategorijā “Dīzelis”. Sludinājumu cenas mediāna ir 29 620 €; lielākā daļa automobiļu ir ražoti no 2008. līdz 2025. gadam.

Dati atjaunināti 2026. gada 26. septembrī.

Atrasti sludinājumi: 473

Tikko nomainīts jauns pneimo kompresors, divi komplekti disku. Sīkākaj infor

Volkswagen Touareg

2009 · 299.000 km · 3.0D · diesel · automatic · Valmiera un raj.
🔥 100%
PVN nav norādīts
€4.150
Latvija
Volkswagen Touareg
Pārdod Touareg 128kW manuāls, 4motion. Atspernieks. TA līdz 13.01.2027. Īpaš

Volkswagen Touareg

2004 · 353.000 km · 2.5D · diesel · manual · Kuldīga un raj.
🔥 97%
PVN nav norādīts
€1.850
Latvija
Volkswagen Touareg
Pardod Touareg. Jauns gaisa kompresors. jaunas bremzes ar visiem bremžu disk

Volkswagen Touareg

2003 · 250.000 km · 2.5D · diesel · automatic · Rīga
🔥 94%
PVN nav norādīts
€1.990
Latvija
Volkswagen Touareg
VW Touareg 3.0l dīzelis. 176kw
Tehniskā apskate derīga līdz 06.2027
Vid. d

Volkswagen Touareg

2008 · 295.000 km · 3.0D · diesel · automatic · Rīga
🔥 94%
PVN nav norādīts
€3.790
Latvija
Volkswagen Touareg
VW Touareg 3.0l dīzelis. 176kw
Tehniskā apskate derīga līdz 06.2027
Vid. d

Volkswagen Touareg

2008 · 295.000 km · 3.0D · diesel · automatic · Rīga
🔥 94%
PVN nav norādīts
€3.790
Latvija
Volkswagen Touareg
Pārdodu Vw touareg 2.5 tdi Bpe ar defektu eļļas noplūde no dzinēja, jauna te

Volkswagen Touareg

2008 · 338.000 km · 2.5D · diesel · automatic · Rēzekne un raj.
🔥 87%
PVN nav norādīts
€3.800
Latvija
Volkswagen Touareg
Pārdod VW Touareg 3.0 dīzelis, 4x4, automātiskā Ātrumkārba. 

labu tehnisk

Volkswagen Touareg

2005 · 3.0D · diesel · automatic · Rīga
🔥 86%
PVN nav norādīts
€2.590
Latvija
Volkswagen Touareg
Jauna TA. Pārbaudāms nobraukums. Nesen veikta apkope. Vizuāli nav ideāls.

Volkswagen Touareg

2005 · 268.000 km · 2.5D · diesel · automatic · Rīga
🔥 85%
PVN nav norādīts
€2.490
Latvija
Volkswagen Touareg
Volkswagen Touareg labā tehniskā un vizuālā stāvoklī. 128Kw/171Zs. 2 atslēga

Volkswagen Touareg

2007 · 369.000 km · 2.5D · diesel · automatic
🔥 84%
PVN nav norādīts
€2.990
Latvija
Volkswagen Touareg
Pārdodu vai mainu. VW Touareg 2008. gada, 3.0 dīzelis, 176kW .Bez pneimo. Au

Volkswagen Touareg

2008 · 345.000 km · 3.0D · diesel · automatic · Rēzekne un raj.
🔥 83%
PVN nav norādīts
€3.850
Latvija
Volkswagen Touareg
VW Touareg Awd 3.0 dīzelis 165kw, Automāts. 

165 kW / 224 ZS Automāts 4x4

Volkswagen Touareg

2006 · 324.000 km · 3.0D · diesel · automatic · Rīga
🔥 83%
PVN nav norādīts
€2.995
Latvija
Volkswagen Touareg
Vw touareg r-line.

Volkswagen Touareg

2015 · 223.000 km · 3.0D · diesel · automatic · Valka un raj.
🔥 82%
PVN nav norādīts
€11.300
Latvija
Volkswagen Touareg
Black-Style 4Motion 3.0Tdi 231Zs Autom Led-Auto Ergocomfort-Āda El. Memory N

Volkswagen Touareg

2022 · 64.000 km · 3.0D · diesel · automatic · Rīga
🔥 82%
PVN nav norādīts
€34.900
Latvija
Volkswagen Touareg
A/m no Beļģijas bija atzīts 3 gadi atpakaļ, VW Touareg, 3.0 Tdi, 4X4, dīzeli

Volkswagen Touareg

2014 · 3.0D · diesel · automatic · Rēzekne un raj.
🔥 81%
PVN nav norādīts
€9.990
Latvija
Volkswagen Touareg
Tiek pārdots VW Touareg 2015 gada, ar oriģinālu izsekojamu nobraukumu. Apkop

Volkswagen Touareg

2015 · 204.000 km · 3.0D · diesel · automatic · Rīga
🔥 81%
PVN nav norādīts
€11.500
Latvija
Volkswagen Touareg
Auto teicamā stāvoklī. Noskrējiens 265tkm, 100%. patiess. Viena no pilnākajā

Volkswagen Touareg

2016 · 3.0D · diesel · automatic · Rīga
🔥 81%
PVN nav norādīts
€13.550
Latvija
Volkswagen Touareg
Надёжный и комфортный VW Touareg, 3.0 дизель, автомат, 176kw. Без пневмо под

Volkswagen Touareg

2009 · 266.000 km · 3.0D · diesel · automatic
🔥 80%
PVN nav norādīts
€5.500
Latvija
Volkswagen Touareg
Pārdod auto labā stāvoklī. Motors rūc , kārba strādā labi. Pneima salabota,

Volkswagen Touareg

2004 · 330.000 km · 2.5D · diesel · automatic · Bauska un raj.
🔥 77%
PVN nav norādīts
€2.500
Latvija
Volkswagen Touareg
Tikko ievesta Webasta. 
Touareg 3.0 Tdi 150 kW, 4x4 Motion. 

Jaunas T. O

Volkswagen Touareg

2014 · 3.0D · diesel · automatic · Jelgava un raj.
🔥 76%
PVN nav norādīts
€10.490
Latvija
Volkswagen Touareg
Pārdodu savu VW Touareg ar pilnpiedziņu, 3.0 dīzeli (150kw), 8 pakāpju autom

Volkswagen Touareg

2013 · 271.000 km · 3.0D · diesel · automatic · Rīga
🔥 74%
PVN nav norādīts
€10.000
Latvija
Volkswagen Touareg
VW Touareg 2013 3.0 Tdi 150 kW / 204 ZS Automāts

Pārdodu 2013. gada VW To

Volkswagen Touareg

2013 · 249.000 km · 3.0D · diesel · automatic · Cits
🔥 74%
PVN nav norādīts
€10.850
Latvija
Volkswagen Touareg
Stūres pastiprinātājs niķojas.

Volkswagen Touareg

2007 · 400.000 km · 5.0D · diesel · automatic
🔥 73%
PVN nav norādīts
€3.000
Latvija
Volkswagen Touareg
Labs auto. vietam rusa. pardodas sakara ar jaunu mašinu iegadi.

Volkswagen Touareg

2005 · 327.000 km · 3.0D · diesel · automatic · Rīga
🔥 71%
PVN nav norādīts
€3.200
Latvija
Volkswagen Touareg
Двигатель 176квт. (Тихий и экономичный). Перед тех осмотром сделано полное т

Volkswagen Touareg

2008 · 321.000 km · 3.0D · diesel · automatic · Ludza un raj.
🔥 71%
PVN nav norādīts
€4.450
Latvija
Volkswagen Touareg

Aprēķiniet ikmēneša maksājumu

Auto līzings / Auto kredītsAprēķiniet maksājumu un iesniedziet pieteikumu
€
%
mēn.
var mainīt%
Pirmā iemaksa€1 500
Finansējuma summa€13 500
Mēneša maksājums€237/ mēn.
Gada procentu likme (GPL)8,62 %
Kopējā atmaksājamā summa€17 158

Reprezentatīvais piemērs: auto cena €15 000, pirmā iemaksa €1 500 (10 %), kredīta kopējā summa €13 500, termiņš 72 mēn., fiksēta procentu likme 7,9 % gadā, līguma noformēšanas maksa €100, GPL 8,62 %, kopējā atmaksājamā summa €17 157,52, 72 ikmēneša maksājumi pa €236,91. Lēmumu par kredītu pieņem kredīta devējs.

AutoPase nav kredīta devējs. Pieteikumu nododam sadarbības partnerim SIA "Nord Auto Līzings".

Brīdinām! Aizņemšanās maksā naudu.

Iegādājies auto kaimiņvalstī

Vajadzīgs kredīts vai līzings?

Palīdzam noformēt kredītu vai līzingu automašīnai Latvijā vai automašīnai, kas vēl atrodas ārvalstīs. Tā var būt automašīna no Vācijas vai jebkuras citas valsts. Izvēlieties auto AutoPase autosalonā vai atsūtiet saiti uz iepatikušos automašīnu.

Līzings jau ir apstiprināts jūsu bankā?

Ja SEB, Swedbank, Citadele vai cita banka jums jau ir apstiprinājusi līzingu, palīdzēsim saskaņot automašīnu un darījuma nosacījumus ar jūsu banku, noorganizēsim pirkumu un piegādi no Vācijas vai citas valsts.

€27.877
Vidējā cena
€29.620
Mediānas cena
€900
no
171.034 km
Vidējais nobraukums

Ātrumkārbas

automatic467
manual6

Citas degvielas šim modelim

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik Volkswagen Touareg dīzelis ir pārdošanā Latvijā?

Pašlaik autopase.lv ir 473 Volkswagen Touareg dīzelis sludinājumi, cenas no €900.

Cik maksā Volkswagen Touareg dīzelis?

Volkswagen Touareg dīzelis vidējā cena ir €27.877, mediāna €29.620.

Kāds ir Volkswagen Touareg dīzelis vidējais nobraukums?

Volkswagen Touareg dīzelis vidējais nobraukums ir 171.034 km.

Kāda ātrumkārba ir Volkswagen Touareg dīzelis?

Visbiežāk Volkswagen Touareg dīzelis ir ar automatic ātrumkārbu (467).

Cik liela daļa Volkswagen Touareg ir dīzelis?

Dīzelis veido 94% no 502 Volkswagen Touareg sludinājumiem Latvijā.

🔍 Pārbaudīt auto vēsturi

VIN pārbaude, CSDD dati, odometra analīze

Pārbaudīt auto vēsturi →

Meklējat lietotu Volkswagen Touareg ar dīzelis dzinēju? autopase.lv piedāvā 473 Volkswagen Touareg dīzelis sludinājumus Latvijā ar vidējo cenu €27,877. Visbiežāk sastopamā ātrumkārba — automatic.

Dīzelis Volkswagen Touareg — ekonomisks degvielas patēriņš un liels griezes moments — laba izvēle gariem braucieniem. Pirms iegādes veiciet bezmaksas VIN pārbaudi un pārbaudiet nobraukumu un vēsturi.