Lietoti BMW · €20 000 – €30 000

2026. gada 26. septembrī vietnē autopase.lv Latvijā pārdošanā ir 1660 lietoti BMW automobiļi kategorijā “€20 000 – €30 000”. Sludinājumu cenas mediāna ir 24 239 €; lielākā daļa automobiļu ir ražoti no 2016. līdz 2023. gadam.

Dati atjaunināti 2026. gada 26. septembrī.

Atrasti sludinājumi: 1660

Tikai 109k km, Individual BMW X5 xDrive40e iPerformance, pie dīlera visas ap

BMW X5

2018 · 109.000 km · 2.0H · automatic · Rīga
🔥 97%
PVN nav norādīts
€23.900
Latvija
BMW X5
Pārdod īpašnieks. 

Auto iegādāts jauns pie oficiālā dīlera Latvijā un eks

BMW X6

2019 · 139.000 km · 3.0D · automatic · Rīga
🔥 89%
PVN iekļauts
€26.200
Latvija
BMW X6
BMW X5 xDrive40e M-Sport. 

Bmw X5 xDrive40e iPerformance ir luksusa un ja

BMW X5

2017 · 126.000 km · 2.0H · automatic · Igaunija
🔥 85%
PVN nav norādīts
€23.999
Latvija
BMW X5
Pārdod BMW X5 3.0D 2018.g (F15), X-drive, M-Sport, adaptīvā M piekare, 17700

BMW X5

2018 · 177.000 km · 3.0D · automatic · Rīga
🔥 85%
PVN iekļauts
€22.000
Latvija
BMW X5
BMW M6 Cabrio 418 kW

Автомобиль в отличном состоянии, полностью обслужен

BMW M6

2014 · 71.000 km · 4.4 · automatic · Rīga
🔥 84%
PVN nav norādīts
€29.900
Latvija
BMW M6
BMW X5xdrive 40e Iperformance 230kw/313 zs, M-sportpack, benzīns- Plug-In hy

BMW X5

2017 · 132.000 km · 2.0H · automatic · Rīgas rajons
🔥 83%
PVN nav norādīts
€23.850
Latvija
BMW X5
Pārdod BMW X5 Xdrive30D, Pirkta jauna Latvijā, viens īpašnieks, ļoti labā te

BMW X5

2018 · 122.000 km · 3.0D · automatic · Rīga
🔥 82%
PVN nav norādīts
€27.900
Latvija
BMW X5
M paket 3, 0 d 210 Kw M paketi – 210 kw jauda . Tehniska Apskate Lidz 06.201

BMW X3

2021 · 145.000 km · 3.0D · automatic · Rīga
🔥 81%
PVN nav norādīts
€21.777
Latvija
BMW X3
Pārdodu BMW i4 lieliskā vizuālā un tehniskā stāvoklī. eDrive40 modelis, Latv

BMW 440

2022 · 153.000 km · automatic · Jūrmala
🔥 81%
PVN nav norādīts
€29.990
Latvija
BMW 440
X5 xDrive40e iPerformance

Automašīna ar ļoti labu aprīkojumu, labā vizuāl

BMW X5

2017 · 178.000 km · 2.0H · automatic · Jelgava un raj.
🔥 81%
PVN nav norādīts
€20.550
Latvija
BMW X5
Comfort And Interior Equipment
S415 Sun-Blind, Rear
S416 Roller Sun Visor,

BMW M6

2016 · 150.000 km · 4.4 · automatic
🔥 80%
PVN nav norādīts
€25.000
Latvija
BMW M6
Cena ar Pvn. Auto ļoti labā tehniskā un vizuālā stāvoklī. Apkopes un remonti

BMW 740

2018 · 120.000 km · 3.0 · automatic · Liepāja un raj.
🔥 79%
PVN iekļauts
€29.500
Latvija
BMW 740
Pardodu BMW X6 Drive 30d, 2017 gads. Auto ļoto saudzigi lietots, kopts un re

BMW X6

2017 · 180.000 km · 3.0D · automatic · Rīgas rajons
🔥 78%
PVN nav norādīts
€21.000
Latvija
BMW X6
Garantija. BMW 530e Touring G31 Lci 2.0 Plug-in Hybrid 215 kW/292 ZS 8-pakāp

BMW 530

2021 · 80.000 km · 2.0H · automatic · Rīga
🔥 78%
PVN nav norādīts
€26.490
Latvija
BMW 530
BMW M pakete 540xd tehniska apskate lidz10.2027

Aprīkojums un īpašības

BMW 540

2021 · 168.000 km · 3.0D · automatic · Rīga
🔥 78%
PVN nav norādīts
€24.250
Latvija
BMW 540
BMW X3 Xdrive 20d. M Sport. 
Orģināls nobraukums, teicamā tehniskā un vizuā

BMW X3

2021 · 120.000 km · 2.0D · automatic · Rīga
🔥 77%
PVN nav norādīts
€24.500
Latvija
BMW X3
:Bmw 330E Touring X-drive, Plug-in Hybrid. 
2.0 hibrīddzinējs, automātiskā

BMW Citi

2023 · 149.000 km · 2.0H · automatic · Rīga
🔥 77%
PVN nav norādīts
€26.600
Latvija
BMW Citi
Pārdodu BMW 540d Xdrive. M sporta pakete. 250kW dzinējs. 
Jaudīgs, sportisk

BMW 540

2021 · 169.000 km · 3.0D · automatic · Rīga
🔥 76%
PVN nav norādīts
€24.700
Latvija
BMW 540
Pārdodu BMW 330e Touring Plug-in Hybrid 2.0i. 
Benzīns un elektrodzinējs ar

BMW 330

2021 · 60.000 km · 2.0H · automatic · Rīga
🔥 76%
PVN nav norādīts
€25.000
Latvija
BMW 330
BMW X5 Xdrive25D M Sport, 2.0L Dīzelis, 208Zs, Automātiskā pārnesumkārba.

BMW X5

2018 · 197.000 km · 2.0D · automatic · Valmiera un raj.
🔥 76%
PVN nav norādīts
€22.900
Latvija
BMW X5
Uzņēmums pārdod BMW X3 xDrive20i Mhev Lci (G01/25Dp). Automašīna jauna iegād

BMW X3

2022 · 93.000 km · 2.0 · automatic · Rīga
🔥 75%
PVN iekļauts
€28.900
Latvija
BMW X3
BMW 530e Touring G31 Laserlight Harman/kardon Blue-Stone Metallic

No Vāci

BMW 530

2021 · 103.000 km · 2.0H · automatic · Rīgas rajons
🔥 75%
PVN iekļauts
€25.900
Latvija
BMW 530
Bmw X5 F15 30D 258Zs X-Drive M-Sportpaket Individual Soft Close Harman/kardo

BMW X5

2018 · 196.000 km · 3.0D · automatic · Rīga
🔥 75%
PVN nav norādīts
€23.500
Latvija
BMW X5
BMW X5 xDrive30d. M-pakotne. Individual. 190 kw/258 z. s. Ievests no Nīderla

BMW X5

2018 · 185.000 km · 3.0D · automatic · Rīga
🔥 75%
PVN nav norādīts
€23.950
Latvija
BMW X5

Aprēķiniet ikmēneša maksājumu

Auto līzings / Auto kredītsAprēķiniet maksājumu un iesniedziet pieteikumu
€
%
mēn.
var mainīt%
Pirmā iemaksa€1 500
Finansējuma summa€13 500
Mēneša maksājums€237/ mēn.
Gada procentu likme (GPL)8,62 %
Kopējā atmaksājamā summa€17 158

Reprezentatīvais piemērs: auto cena €15 000, pirmā iemaksa €1 500 (10 %), kredīta kopējā summa €13 500, termiņš 72 mēn., fiksēta procentu likme 7,9 % gadā, līguma noformēšanas maksa €100, GPL 8,62 %, kopējā atmaksājamā summa €17 157,52, 72 ikmēneša maksājumi pa €236,91. Lēmumu par kredītu pieņem kredīta devējs.

AutoPase nav kredīta devējs. Pieteikumu nododam sadarbības partnerim SIA "Nord Auto Līzings".

Brīdinām! Aizņemšanās maksā naudu.

Iegādājies auto kaimiņvalstī

Vajadzīgs kredīts vai līzings?

Palīdzam noformēt kredītu vai līzingu automašīnai Latvijā vai automašīnai, kas vēl atrodas ārvalstīs. Tā var būt automašīna no Vācijas vai jebkuras citas valsts. Izvēlieties auto AutoPase autosalonā vai atsūtiet saiti uz iepatikušos automašīnu.

Līzings jau ir apstiprināts jūsu bankā?

Ja SEB, Swedbank, Citadele vai cita banka jums jau ir apstiprinājusi līzingu, palīdzēsim saskaņot automašīnu un darījuma nosacījumus ar jūsu banku, noorganizēsim pirkumu un piegādi no Vācijas vai citas valsts.

€24.496
Vidējā cena
€24.239
Mediāna
1981–2025
Gadi

Sadalījums pa gadiem

1
2009
2
2012
4
2013
62
2014
83
2015
119
2016
177
2017
222
2018
181
2019
174
2020
199
2021
174
2022
186
2023
26
2024
39
2025

🔍 Pārbaudīt auto vēsturi

VIN pārbaude, CSDD dati, odometra analīze

autopase.lv →

Meklējat lietotu BMW cenu diapazonā €20 000 – €30 000? autopase.lv piedāvā 1660 BMW sludinājumus Latvijā šajā budžetā ar vidējo cenu €24,496, izlaiduma gadi 1981–2025. Populārākie modeļi: X3, 520, X5, 530, 318.

BMW par €20 000 – €30 000 ir populāra izvēle Latvijā. Salīdziniet cenas, gadu, nobraukumu un aprīkojumu, lai atrastu sev piemērotāko piedāvājumu savā budžetā.

Pirms BMW iegādes veiciet bezmaksas VIN pārbaudi autopase.lv — pārbaudiet nobraukumu, vēsturi un iespējamos bojājumus. Iestatiet Telegram paziņojumus jauniem sludinājumiem šajā cenu diapazonā.