Used Audi e-tron · 2021

Found 74 listings

Masina Riga Audi E-Tron 55 Advanced - Quattro - Electric - Automatic - 300 k

Audi e-tron 2021

71.000 km · automatic · Rīga
🔥 83%
VAT not specified
€25.950
Latvia
≈ €345/month
Audi e-tron 2021
Audi E-tron 50 S-line Quattro
Pirmā reģistrācija: 12.2020. gadā
Automašīna

Audi e-tron 2021

49.000 km · automatic · Rīga
🔥 79%
VAT not specified
€28.888
Latvia
≈ €384/month
Audi e-tron 2021
E-tron 50 S-line Soh ~95% Pagarinātā garantija 1 gads ar iespēju pagarināt l

Audi e-tron 2021

62.000 km · automatic · Rīga
🔥 75%
VAT not specified
€28.900
Latvia
≈ €384/month
Audi e-tron 2021
Etron 50 .jauns aizmuguras motors. range 280-320 km. apkopets moller auto. p

Audi e-tron 2021

127.000 km · automatic · Rīga
🔥 74%
VAT not specified
€22.500
Latvia
≈ €299/month
Audi e-tron 2021
Masina Riga registret Latvija Audi E-tron50 Quattro S-Line 230 kw 22950 eur

Audi e-tron 2021

125.000 km · automatic · Rīga
🔥 73%
VAT not specified
€22.950
Latvia
≈ €305/month
Audi e-tron 2021
E-tron Sportback 55 quattro 300 kw tehniska apskate lidz 09.2028cena ar dota

Audi e-tron 2021

121.000 km · automatic · Rīga
🔥 71%
VAT not specified
€23.990
Latvia
≈ €319/month
Audi e-tron 2021
Audi e-tron Sportback 50 Electric Awd 230 kW Electric labā tehniskā un vizuā

Audi e-tron 2021

94.000 km · automatic · Rīga
🔥 70%
VAT not specified
€26.600
Latvia
≈ €354/month
Audi e-tron 2021
Audi E Tron 55 Quattro 300Kw, Interjers S Line, Eksterjers S Line, diski Ind

Audi e-tron 2021

115.000 km · automatic · Rīga
VAT not specified
€26.555
Latvia
≈ €353/month
Audi e-tron 2021
S line 55 300 kw garantija batareja lidz 04.2029 Aprīkojums: ar dotaciju - 2

Audi e-tron 2021

115.000 km · automatic · Rīga
VAT not specified
€26.700
Latvia
≈ €355/month
Audi e-tron 2021
Sportback/ S-line/ Ar pieejamu Eki atbalstu. 
Auto nupat no Vācijas, ar pār

Audi e-tron 2021

automatic · Rīgas rajons
VAT not specified
€29.800
Latvia
≈ €396/month
Audi e-tron 2021
Audi Q4 e-tron 40 82kWh Ekii, 2021.gada. 150 Kw (204 Zs)

Par iespēju apsk

Audi e-tron 2021

88.000 km · automatic · Rīga
VAT not specified
€29.928
Latvia
≈ €398/month
Audi e-tron 2021
Auto var iegādāties ar Ekii atbalstu. 
Pārdod labi aprīkotu Audi e-tron 55

Audi e-tron 2021

103.000 km · automatic · Rīgas rajons
VAT not specified
€28.500
Latvia
≈ €379/month
Audi e-tron 2021
Sportback 55 S-Line Quattro 408Zs 95kWh Soh-94, 5% 

Veicamais attālums ar

Audi e-tron 2021

116.000 km · automatic · Jūrmala
VAT not specified
€28.500
Latvia
≈ €379/month
Audi e-tron 2021
Audi Q4 Etron / S-Line modelis /. Tikko ievests no Nīderlandes. 
Ar tādu ko

Audi e-tron 2021

154.000 km · automatic · Rīgas rajons
VAT not specified
€24.500
Latvia
≈ €326/month
Audi e-tron 2021
Audi E-tron 55 Sportback, S-Line. Navarra Blue Metalic
Akumulatora garantij

Audi e-tron 2021

111.000 km · automatic · Rīga
VAT not specified
€30.900
Latvia
≈ €411/month
Audi e-tron 2021
Audi E-tron 50 Quattro. Pvn. Servisa vēsture. Garantija. 

Iegādājies savu

Audi e-tron 2021

62.000 km · automatic · Rīga
VAT not specified
€37.550
Latvia
≈ €499/month
Audi e-tron 2021
Pieejams Ekii atbalsts. Audi E-tron 55 Sportback 300kw/409zs

– Akumulator

Audi e-tron 2021

90.000 km · automatic · Rīga
VAT not specified
€33.990
Latvia
≈ €452/month
Audi e-tron 2021
Audi E-tron 55 Quattro Sportback S-line Ventilation B&o 408 z/s
Servisa vēs

Audi e-tron 2021

92.000 km · automatic · Tukums un raj.
VAT not specified
€35.990
Latvia
≈ €479/month
Audi e-tron 2021
Audi E-Tron S , 503z. s. , Sportback, Exclusive, Quattro pilnpiedziņa

Cen

Audi e-tron 2021

69.000 km · automatic · Tukums un raj.
VAT not specified
€39.990
Latvia
≈ €532/month
Audi e-tron 2021
Pārdod ļoti koptu un mīlētu Audi Q4 40 "First Edition" Shadow Line (pirmā re

Audi e-tron 2021

93.000 km · automatic · Jūrmala
VAT not specified
€36.600
Latvia
≈ €487/month
Audi e-tron 2021
Audi E Tron GT, pieejams Ekii atbalsts, cena ar Ekii atbalstu 46.990 eur, ģi

Audi e-tron 2021

47.000 km · automatic · Rīga
VAT not specified
€49.990
Latvia
≈ €665/month
Audi e-tron 2021
Audi E-Tron GT RS, 637 ZS. Vasaras un ziemas riepu un disku komplets. 
Piln

Audi e-tron 2021

120.000 km · automatic · Rīga
VAT not specified
€56.500
Latvia
≈ €751/month
Audi e-tron 2021
Audi e-tron 50 quattro LEDER+HUD+AHK+LED

Audi e-tron 2021

81.355 km · automatic
VAT not specified
€29.288
AutoPase car showroom, Latvia
≈ €389/month
Audi e-tron 2021
Audi E-TRON SPORTBACK 55 Q S LINE BLACK MTRX/ACC/HuD

Audi e-tron 2021

65.844 km · automatic
VAT not specified
€36.013
AutoPase car showroom, Latvia
≈ €479/month
Audi e-tron 2021
€31.364
Average price
€30.860
Median price
€22.139
from
79.850 km
Average mileage

This year vs adjacent years · Audi e-tron

YearListingsAverage pricefromΔ
20198€24.559€20.490−€6.805 cheaper
202044€29.036€19.000−€2.328 cheaper
202174€31.364€22.139—
202286€31.908€21.900+€544 pricier
202371€35.624€24.900+€4.260 pricier

Fuel types

Unknown74

Transmissions

automatic74

Other years · Audi e-tron

Frequently asked questions

How many Audi e-tron 2021 cars are for sale in Latvia?

autopase.lv currently has 74 Audi e-tron 2021 listings, priced from €22.139.

How much does a Audi e-tron 2021 cost?

The average price of a Audi e-tron 2021 is €31.364, median €30.860.

What is the average mileage of a Audi e-tron 2021?

The average mileage of a Audi e-tron 2021 is 79.850 km.

What fuel type and transmission does the Audi e-tron 2021 have?

transmission is automatic (74).

🔍 Check car history

VIN check, CSDD data, mileage analysis

Check car history →

Looking for a used Audi e-tron from 2021? autopase.lv has 74 Audi e-tron 2021 listings in Latvia, average price €31,364.

Compare Audi e-tron 2021 prices against adjacent model years to find the best value. Before buying, run a free VIN check to verify mileage, history, and potential damage.

Buy a car with leasing in a neighbouring country