Used Audi Q3 · SUV

Found 464 listings

Pārdodu rūpīgi uzturētu Audi Q3 35 Tfsi S tronic. Teicamā tehniskā un vizuāl

Audi Q3

2020 · 62.000 km · 1.4 · petrol · automatic · Rīga
🔥 84%
VAT not specified
€19.900
Latvia
≈ €265/month
Audi Q3
Audi Q3 Mild Hybrid 35 Tfsi  1.5  110 Kw 

Pirmā reģistrācija : 07.05.2020

Audi Q3

2020 · 97.000 km · 1.5 · petrol · automatic · Rīga
🔥 80%
VAT not specified
€20.500
Latvia
≈ €273/month
Audi Q3
Pārdod Audi Q3 Quattro 2.0 l Tdi Awd (130Kw), automātiskā ātrumkārba. Latvij

Audi Q3

2011 · 285.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Rīga
🔥 76%
VAT not specified
€7.500
Latvia
≈ €100/month
Audi Q3
Bez nobraukuma pa Latviju .

Labs, kopts auto. 

Audi Q3
22.02.2013.
2

Audi Q3

2013 · 2.0D · diesel · manual · Cēsis un raj.
🔥 75%
VAT not specified
€9.200
Latvia
≈ €122/month
Audi Q3
Pārdodu rūpīgi uzturētu Audi Q3 35 Tfsi S tronic. Teicamā tehniskā un vizuāl

Audi Q3

2020 · 61.000 km · 1.4 · petrol · automatic · Rīga
🔥 74%
VAT not specified
€22.000
Latvia
≈ €293/month
Audi Q3
Pārdodu rūpīgi uzturētu Audi Q3 35 Tfsi S tronic. Teicamā tehniskā un vizuāl

Audi Q3

2020 · 60.000 km · 1.4 · petrol · automatic · Rīga
🔥 74%
VAT not specified
€22.000
Latvia
≈ €293/month
Audi Q3
2.0 Dīzelis (150Zs), Automāts. 
Aprīkojums:
- Digitāls instrumentu panelis

Audi Q3

2022 · 19.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Rīga
🔥 72%
VAT included
€26.900
Latvia
≈ €358/month
Audi Q3
Pārdodu koptu un uzticamu Audi Q3 Quattro. Nesen izieta tehniskā apskate.

Audi Q3

2013 · 230.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Ogre un raj.
🔥 70%
VAT not specified
€9.500
Latvia
≈ €126/month
Audi Q3
1.4 Tfsi. 110Kw. (150 zs) Mašīna tīra un akurāta, jaudīga un ekonomiskā. 5-6

Audi Q3

2016 · 233.000 km · 1.4 · petrol · automatic · Rīgas rajons
🔥 70%
VAT not specified
€10.900
Latvia
≈ €145/month
Audi Q3
Vienreizēja iespēja iegādāties praktiski jaunu auto (pirmās reģistrācijas da

Audi Q3

2025 · 14.000 km · 1.5 · petrol · automatic · Rīga
🔥 70%
VAT not specified
€30.990
Latvia
≈ €412/month
Audi Q3
Красивый автомобиль в прекрасном состоянии. Передний привод. Экономичный, на

Audi Q3

2015 · 155.000 km · 1.4 · petrol · automatic · Rīga
VAT not specified
€11.900
Latvia
≈ €158/month
Audi Q3
Audi Q3 2.0i Quattro. 155Kw/210Hp. 
Automašīna labā tehniskā un vizuālā stā

Audi Q3

2012 · 121.000 km · 2.0 · petrol · automatic · Rīga
VAT not specified
€10.000
Latvia
≈ €133/month
Audi Q3
Audi Q3 Quattro 2.0l benzīns. 155kw 
Tehniskā apskate derīga līdz 04.2027

Audi Q3

2012 · 147.000 km · 2.0 · petrol · automatic · Rīga
VAT not specified
€9.990
Latvia
≈ €133/month
Audi Q3
Pārdodu koptu un labi uzturētu Audi Q3. Ideāls auto gan ikdienai, gan garāki

Audi Q3

2015 · 152.000 km · 1.4 · petrol · automatic
VAT not specified
€12.000
Latvia
≈ €160/month
Audi Q3
Audi Q3 1.4 Tfsi, automāts, 110 kW. Pirkts jauns Latvijā, tikai 2 īpašnieki,

Audi Q3

2016 · 175.000 km · 1.4 · petrol · automatic · Rīga
VAT not specified
€12.500
Latvia
≈ €166/month
Audi Q3
Pārdod Audi Q3 2.0 benzīns, 155 kw, Quattro, automātiskā Ātrumkārba. 

Jau

Audi Q3

2012 · 226.000 km · 2.0 · petrol · automatic · Rīga
VAT not specified
€9.990
Latvia
≈ €133/month
Audi Q3
Tikko no Vācijas Audi Q3 2.0 Tfsi 170z. s. , Quattro, Automātiskā ātrumkārba

Audi Q3

2013 · 209.000 km · 2.0 · diesel · automatic · Rīga
VAT not specified
€10.950
Latvia
≈ €146/month
Audi Q3
Audi Q3 1.4 Tfsi 150 Ps

- apsildāmi sēdekļi 
- Xenona gaismas
- parkoša

Audi Q3

2015 · 92.000 km · 1.4 · petrol · automatic · Rīga
VAT not specified
€12.490
Latvia
≈ €166/month
Audi Q3
Perfekts auto tikko no Itālijas S-Line, 2.0tdi 103kw -140z/s , vid patēriņš

Audi Q3

2012 · 274.000 km · 2.0D · diesel · manual · Ogre un raj.
VAT not specified
€9.250
Latvia
≈ €123/month
Audi Q3
2.0d, 110kw, manuāls

-parkošanās sensors aizm. 
-borta dators
-Keylessg

Audi Q3

2015 · 296.000 km · 2.0D · diesel · manual · Rīga
VAT not specified
€9.995
Latvia
≈ €133/month
Audi Q3
Audi Q3 no Nīderlandes, 1.4tfsi 110kw automāts, tikko reģistrēts Latvijā un

Audi Q3

2014 · 244.000 km · 1.4 · petrol · automatic · Liepāja un raj.
VAT not specified
€10.500
Latvia
≈ €140/month
Audi Q3
Tikko no Francijas

S-line
Audi Q3 2.0tdi 110kw 
automātiskā ātrumkārba,

Audi Q3

2018 · 179.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Ogre un raj.
VAT not specified
€16.299
Latvia
≈ €217/month
Audi Q3
Audi Q3 Quattro 2.0 dīzelis. 130kw 
Tehniskā apskate derīga līdz 11.2026
V

Audi Q3

2013 · 313.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Rīga
VAT not specified
€8.990
Latvia
≈ €120/month
Audi Q3
Audi Q3 1.5 tsfi (150zs), automāts, garantija, Pvn;

Pārbaudīts Auto. 
Ie

Audi Q3

2024 · 46.000 km · 1.5 · petrol · automatic · Ventspils un raj.
VAT included
€30.500
Latvia
≈ €406/month
Audi Q3
€23.798
Average price
€26.158
Median price
€7.500
from
92.355 km
Average mileage

Transmissions

automatic407
manual57

🔍 Check car history

VIN check, CSDD data, mileage analysis

Check car history →

Looking for a used Audi Q3 with a suv body? autopase.lv has 464 Audi Q3 suv listings in Latvia, average price €23,798. The most common transmission is automatic.

SUV Audi Q3 — higher ground clearance and more cabin space — handy for families and rough roads. Before buying, run a free VIN check to verify mileage, history, and potential damage.

Buy a car with leasing in a neighbouring country