BMW X2 с пробегом · Внедорожник

Найдено объявлений: 162

Pārdošana BMW X2 xDrive 20D 140Kw/190Hp. 
Krāsa – alpinweiss 3.
Automašīna

BMW X2

2018 · 318.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Rīga
🔥 87%
НДС не указан
€16.000
Латвия
≈ €213/мес
BMW X2
BMW X2 sDrive 18D M Sport. 2024. gada. 2.0l dīzelis, 110 Kw (150 Hp)

Par

BMW X2

2024 · 37.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Rīga
🔥 73%
НДС не указан
€35.900
Латвия
≈ €477/мес
BMW X2
BMW X2 18d S Drive 2019 gada, 83k nobraukums, Latvijas auto. M-paka. 19 coll

BMW X2

2019 · 84.000 km · 2.0D · diesel · manual · Rīga
НДС не указан
€17.800
Латвия
≈ €237/мес
BMW X2
2.0 Dīzelis (150Zs), Automāts. 
Aprīkojums:
- Led gaismas, 
- Kruīza kont

BMW X2

2018 · 111.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Rīga
НДС не указан
€17.300
Латвия
≈ €230/мес
BMW X2
Piedāvājam BMW X2 Xdrive25E, 1.5 Plug-In hibrīds. 162kW/220zs. Pilnpiedziņa.

BMW X2

2022 · 112.000 km · 1.5H · hybrid · automatic · Rīga
НДС не указан
€21.900
Латвия
≈ €291/мес
BMW X2
BMW X2 xDrive18d F39 M Sport 2.0 dīzelis 110 kW/150 ZS 8-pakāpju AT

Piedā

BMW X2

2019 · 133.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Rīga
НДС не указан
€17.690
Латвия
≈ €235/мес
BMW X2
BMW X2 2.0d Xdrive M-pack (140kw)

-Tikko no Beļģijas, M-sportpaket
-Teic

BMW X2

2018 · 164.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Jūrmala
НДС не указан
€17.500
Латвия
≈ €233/мес
BMW X2
Pārdodu perfektu auto zem tirgus cenas, auto nekādi ieguldījumi nav nepiecie

BMW X2

2021 · 258.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Rēzekne un raj.
НДС не указан
€16.500
Латвия
≈ €219/мес
BMW X2
Bmw X2 xDrive M Sport 

-Spēkā ražotāja garantija līdz 01/2027, ar iespēju

BMW X2

2025 · 45.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Rīga
НДС не указан
€42.500
Латвия
≈ €565/мес
BMW X2
BMW X2 xDrive20d U10 M Sport Mhev Harman/kardon Fire Red Metallic

No Vāci

BMW X2

2025 · 33.000 km · 2.0H · hybrid · automatic · Rīgas rajons
НДС не указан
€42.900
Латвия
≈ €571/мес
BMW X2
BMW X2 Sdrive 2.0i M Sport X

 - Galvanic-gold metallic krāsa
 - Cloth mi

BMW X2

2018 · 86.000 km · 2.0 · petrol · automatic · Rīga
НДС не указан
€20.000
Латвия
≈ €266/мес
BMW X2
BMW X2 M Sportpakete 2, 0 benzīns 141 kW/190zs, automātiskā Ātrumkārba. 
Tik

BMW X2

2018 · 224.000 km · 2.0 · petrol · automatic · Jelgava un raj.
НДС не указан
€17.500
Латвия
≈ €233/мес
BMW X2
BMW X2 M Sportpakete 
-2, 0 benzīns 141 kW/190zs 
-46900km
-Jauna pirkta

BMW X2

2019 · 2.0 · petrol · automatic · Rīga
НДС не указан
€19.250
Латвия
≈ €256/мес
BMW X2
Pārdodu 2019.gada BMW X2 xDrive20d M Sport ar 2, 0 l dīzeļdzinēju (140 kW),

BMW X2

2019 · 82.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Rīga
НДС не указан
€20.800
Латвия
≈ €277/мес
BMW X2
Bmw X2, 2.0 dīzelis, 2018. gads, 140kW

8 Pakāpju automātiskā pārnesumkārb

BMW X2

2018 · 259.000 km · 2.0D · diesel · automatic
НДС не указан
€17.450
Латвия
≈ €232/мес
BMW X2
BMW X2 sDrive20i M Sport Galvanic Gold Head-Up Harman Kardon 110 889 km

P

BMW X2

2018 · 110.000 km · 2.0 · petrol · automatic · Rīgas rajons
НДС не указан
€20.900
Латвия
≈ €278/мес
BMW X2
Bmw X2 “M-Pack” Shadowline. 

Motors: 2.0i [141kw. -192hp. ]
Automāts: 8-

BMW X2

2019 · 140.000 km · 2.0 · petrol · automatic · Rīga
НДС не указан
€20.800
Латвия
≈ €277/мес
BMW X2
BMW iX2 30 M Sport xDrive 225kw/313zs 

-Ekki atbalsts

Krāsa: Alpine Wh

BMW X2

2024 · 41.000 km · automatic · Rīgas rajons
НДС не указан
€48.000
Латвия
≈ €638/мес
BMW X2
BMW X2 M35i xDrive (U10) – Pilna komplektācija BMW Premium Selection garanti

BMW X2

2024 · 23.000 km · 2.0 · petrol · automatic · Rīga
НДС включён
€48.850
Латвия
≈ €650/мес
BMW X2
BMW X2 sDrive20i AdpLED,360,St&Go,HUD,LivePro,Iconic

BMW X2

2025 · 9.226 km · 1.5 · petrol · automatic
НДС не указан
€35.919
Автосалон AutoPase, Латвия
≈ €478/мес
BMW X2
BMW X2 xDrive20d Head-Up|DA-Prof.|PA-Prof.

BMW X2

2025 · 5.900 km · 2.0D · diesel · automatic
НДС не указан
€36.079
Автосалон AutoPase, Латвия
≈ €480/мес
BMW X2
BMW X2 sDrive18d PDC LED Sitzheizung

BMW X2

2022 · 103.858 km · 2.0D · diesel · automatic
НДС не указан
€20.579
Автосалон AutoPase, Латвия
≈ €274/мес
BMW X2
BMW X2 sDrive18i Aut. Advantage Navi+PDC+SHZ+RFK+

BMW X2

2018 · 157.000 km · 1.5 · petrol · automatic
НДС не указан
€17.241
Автосалон AutoPase, Латвия
≈ €229/мес
BMW X2
BMW X2 Advantage *HEAD-UP*NAVI*LED*PDC*TEMP*SHZ*MFL*

BMW X2

2019 · 105.000 km · 1.5 · petrol · automatic
НДС не указан
€18.110
Автосалон AutoPase, Латвия
≈ €241/мес
BMW X2
€31.535
Средняя цена
€35.322
Медианная цена
€15.009
от
47.853 km
Средний пробег

Коробки передач

automatic159
manual3

Другие кузова для этой модели

🔍 Проверить историю авто

VIN проверка, данные CSDD, анализ одометра

Проверить историю авто →

Ищете подержанный BMW X2 с кузовом внедорожник? На autopase.lv 162 объявлений BMW X2 внедорожник в Латвии, средняя цена €31,535. Чаще всего встречается коробка automatic.

Внедорожник BMW X2 — высокий клиренс и просторный салон — удобно для семьи и плохих дорог. Перед покупкой выполните бесплатную проверку VIN — пробег, история и возможные повреждения.

Купить автомобиль в лизинг в соседней стране