Fiat 500 с пробегом · Механика

Найдено объявлений: 66

Oriģināls, ērts, ietilpīgs, ekonomisks. Degvielas patēriņš 4/100 km. Liela,

Fiat 500

2013 · 144.000 km · 0.9 · petrol · manual · Rīga
🔥 100%
НДС не указан
€3.500
Латвия
≈ €47/мес
Fiat 500
Mazs oriģināls nobraukums, no Vācijas, Jauna T A, bez nobraukuma pa LV.

Fiat 500

2017 · 65.000 km · 1.2 · petrol · manual
🔥 96%
НДС не указан
€6.900
Латвия
≈ €92/мес
Fiat 500
Fiat 500 Rock Star, 0.875 Twinair Turbo īpaši jaudīgs eksemplars, teicamā st

Fiat 500

2019 · 41.000 km · 0.9 · petrol · manual · Rīga
🔥 86%
НДС не указан
€9.500
Латвия
≈ €126/мес
Fiat 500
Fiat 500 Abarth 1.2 benzīns 51kW, Mehānika. 

Manuālis - Benzīns - Abarth

Fiat 500

2013 · 108.000 km · 1.2 · petrol · manual · Rīga
🔥 85%
НДС не указан
€4.100
Латвия
≈ €55/мес
Fiat 500
Smuks, elegants auto meklē jaunu saimnieku. Ir skate, jaunas ziemas riepas.

Fiat 500

2016 · 116.000 km · 1.2 · petrol · manual · Liepāja un raj.
🔥 83%
НДС не указан
€5.900
Латвия
≈ €78/мес
Fiat 500
Fiat 500c kabriolets tikko no Vācijas. Tikko piereģistrēts un izieta tehnisk

Fiat 500

2012 · 0.9 · petrol · manual
🔥 78%
НДС не указан
€3.500
Латвия
≈ €47/мес
Fiat 500
Jauna TA, 0.9i/77kW, mehānika. 

-Klimata kontrole. 
-Riepu spiediena kon

Fiat 500

2013 · 141.000 km · 0.9 · petrol · manual
🔥 76%
НДС не указан
€4.495
Латвия
≈ €60/мес
Fiat 500
Fiat 500
1.3tdi 55kw 
TA 25.05.2027
svaigas ziemas riepas
stikla jumts /

Fiat 500

2008 · 196.000 km · 1.3D · diesel · manual · Aizkraukle un raj.
🔥 74%
НДС не указан
€2.600
Латвия
≈ €35/мес
Fiat 500
Fiat 500S, 105zs motors, jaunais modelis īpašajā "Italia Blue" krāsā, pusāda

Fiat 500

2016 · 96.000 km · 0.9 · petrol · manual · Rīga
НДС не указан
€6.900
Латвия
≈ €92/мес
Fiat 500
Pārdodu ļoti uzticamu, ekonomisku un burvīgu 2016. gada Fiat 500 – īstu pils

Fiat 500

2016 · 102.000 km · 1.2 · petrol · manual · Jelgava un raj.
НДС не указан
€7.200
Латвия
≈ €96/мес
Fiat 500
Продаю Fiat 500 GQ 2014 г. Оригинальный пробег 107512 km. Можно проверить в

Fiat 500

2014 · 108.000 km · 1.3D · diesel · manual · Rīga
НДС не указан
€6.200
Латвия
≈ €82/мес
Fiat 500
Pārdotu savu dzelteno fiatiņu, regulāri kopts un lolots. Nu ir laiks ar to v

Fiat 500

2009 · 145.000 km · 1.2 · petrol · manual · Rīgas rajons
НДС не указан
€3.900
Латвия
≈ €52/мес
Fiat 500
2008 Fiat 500 1.2 Benzīns 51kw/69zs Manuāla ātrumkārba. 
Tikko izieta tehni

Fiat 500

2008 · 216.000 km · 1.2 · petrol · manual · Talsi un raj.
НДС не указан
€2.770
Латвия
≈ €37/мес
Fiat 500
Fiat 500 1.2 Benzīns izskatīgs un ekonomisks
Izieta Jauna tehniskā apskate.

Fiat 500

2011 · 341.000 km · 1.2 · petrol · manual · Jelgava un raj.
НДС не указан
€2.600
Латвия
≈ €35/мес
Fiat 500
Pārdodam Fiat 500, manuālā ātrumkārba. 1.3tdi ar 70kw jaudu. Tikko mainīti b

Fiat 500

2012 · 277.000 km · 1.3D · diesel · manual · Rīga
НДС не указан
€1.500
Латвия
≈ €20/мес
Fiat 500
Свежий техосмотр. Автомобиль в хорошем состоянии. 
Экономный бензиновый дви

Fiat 500

2008 · 1.4 · petrol · manual · Daugavpils un raj.
НДС не указан
€3.600
Латвия
≈ €48/мес
Fiat 500
Fiat 500 Cabrio / 1.4 Benzīns / Manuālis / Perfekts stāvoklis / Tikko no Fra

Fiat 500

2009 · 134.000 km · 1.4 · petrol · manual · Jelgava un raj.
НДС не указан
€5.200
Латвия
≈ €69/мес
Fiat 500
Pārdodu Fiat 500 Abarth Style

Auto ir pārkrāsots, oriģinālā krāsa ir sark

Fiat 500

2008 · 195.000 km · 1.4 · petrol · manual · Rīga
НДС не указан
€4.500
Латвия
≈ €60/мес
Fiat 500
Abarth 595 ar izcilu komplektāciju. Aprīkots ar oriģinālo Akrapovič izplūdes

Fiat 500

2019 · 89.000 km · 1.4 · petrol · manual · Rīga
НДС не указан
€13.900
Латвия
≈ €185/мес
Fiat 500
Tikko no Vācijas. Jauna TA 10.2027 Fiat 500L Apelsīns. Auto teicamā tehniskā

Fiat 500

2012 · 199.000 km · 1.3D · diesel · manual · Rīga
НДС не указан
€5.990
Латвия
≈ €80/мес
Fiat 500
Fiat abarth 500, 1.4 benzīns, 120kw, mehānika. 
Abarth 595 turismo. 
Tikko

Fiat 500

2017 · 1.4 · petrol · manual · Jelgava un raj.
НДС не указан
€12.500
Латвия
≈ €166/мес
Fiat 500
Fiat 500 1.2 Pop

Fiat 500

2019 · 64.587 km · 1.2 · petrol · manual
НДС не указан
€11.490
Автосалон AutoPase, Латвия
≈ €153/мес
Fiat 500
Fiat 500 Lounge*Carplay*Pano*

Fiat 500

2019 · 74.897 km · 1.2 · petrol · manual
НДС не указан
€10.469
Автосалон AutoPase, Латвия
≈ €139/мес
Fiat 500
Fiat 500 1.2 Dolcevita

Fiat 500

2019 · 59.926 km · 1.2 · petrol · manual
НДС не указан
€10.979
Автосалон AutoPase, Латвия
≈ €146/мес
Fiat 500
€9.195
Средняя цена
€10.720
Медианная цена
€1.500
от
89.970 km
Средний пробег

Типы топлива

petrol62
diesel4

Другие коробки для этой модели

Частые вопросы

Сколько Fiat 500 механика в продаже в Латвии?

Сейчас на autopase.lv 66 объявлений Fiat 500 механика, цены от €1.500.

Сколько стоит Fiat 500 механика?

Средняя цена Fiat 500 механика — €9.195, медианная €10.720.

Какой пробег у Fiat 500 механика?

Средний пробег Fiat 500 механика — 89.970 км.

Какое топливо у Fiat 500 механика?

Чаще всего Fiat 500 механика встречается с топливом petrol (62).

Какая доля Fiat 500 с коробкой механика?

Механика составляет 64% от 103 объявлений Fiat 500 в Латвии.

🔍 Проверить историю авто

VIN проверка, данные CSDD, анализ одометра

Проверить историю авто →

Ищете подержанный Fiat 500 с коробкой механика? На autopase.lv 66 объявлений Fiat 500 механика в Латвии, средняя цена €9,195. Чаще всего встречается топливо petrol.

Механика Fiat 500 — ниже цена, проще обслуживание и полный контроль. Перед покупкой выполните бесплатную проверку VIN — пробег, история и возможные повреждения.

Купить автомобиль в лизинг в соседней стране