Lexus с пробегом · Внедорожники / SUV

Найдено объявлений: 206

Продаю автомобиль в хорошем техническом состоянии, со свежим тех. осмотром

Lexus RX

2007 · 259.000 km · 3.5 · automatic · Rīga
🔥 99%
НДС не указан
€4.000
Латвия
≈ €53/мес
Lexus RX
Labi saglabājies Lexus Rx300. Brauc ļoti labi, nekas negrab, ātrumkārba slēd

Lexus RX

2004 · 355.000 km · 3.0 · automatic · Rīgas rajons
🔥 94%
НДС не указан
€2.450
Латвия
≈ €33/мес
Lexus RX
Pieejams Ekii atbalsts. Lexus Ux 300E Executive 150kw/204zs

– Akumulatora

Lexus UX 300e

2021 · 97.000 km · automatic · Rīga
🔥 87%
НДС не указан
€25.990
Латвия
≈ €346/мес
Lexus UX 300e
Lexus Rx350 Benzins. 
Auto laba tehniska un vizuala stavokli. 
-Tehniska a

Lexus RX

2006 · 256.000 km · 3.5 · automatic · Rīga
🔥 84%
НДС не указан
€3.700
Латвия
≈ €49/мес
Lexus RX
Pārdod Lexus Rx450H 3.5 benzīns/hibrīds, 183kw, automātiskā Ātrumkārba.

Lexus RX

2010 · 273.000 km · 3.5H · automatic · Rīga
🔥 81%
НДС не указан
€6.990
Латвия
≈ €93/мес
Lexus RX
Pārdod Latvijā pirktu Lexus RX. Ikgadējās apkopes veiktas katru gadu Lexus A

Lexus RX

2016 · 168.000 km · 2.0 · automatic · Rīga
🔥 79%
НДС не указан
€20.500
Латвия
≈ €273/мес
Lexus RX
Pārdodu Lexus Rx400H restails, President pakets. Auto ir labā vizuālā un teh

Lexus RX

2008 · 240.000 km · 4.0H · automatic · Rīga
🔥 78%
НДС не указан
€6.150
Латвия
≈ €82/мес
Lexus RX
Продаю ухоженный Lexus RX 350 F Sport в хорошем визуальном и техническом сос

Lexus RX

2014 · 122.000 km · 3.5 · automatic · Rīga
🔥 77%
НДС не указан
€14.200
Латвия
≈ €189/мес
Lexus RX
Lexus Rx450H, 2022 gada, komplektācija - Executive, 
3.5 Lhd hibrīddzinējs,

Lexus RX

2022 · 44.000 km · 3.5H · automatic · Rīga
🔥 76%
НДС не указан
€43.700
Латвия
≈ €581/мес
Lexus RX
Saistībā ar jauno auto iegādi. 
Pardodu uzticamu un komfortablu Lexus RX 45

Lexus RX

2012 · 228.000 km · 3.5H · automatic
🔥 73%
НДС не указан
€10.700
Латвия
≈ €142/мес
Lexus RX
Lexus Rx450H 3.5 Tfsi 263 Zs. LV Auto. Servisa vēsture. Garantija. 

Iegād

Lexus RX

2020 · 60.000 km · 3.5 · automatic · Rīga
🔥 71%
НДС не указан
€36.900
Латвия
≈ €491/мес
Lexus RX
Pārdod Lexus UX 250h / 2.0 Fwd / 152 zs / Hybrid. 
Stilīgs, sportisks un ko

Lexus UX

2020 · 78.000 km · 2.0H · automatic · Daugavpils un raj.
🔥 70%
НДС не указан
€19.400
Латвия
≈ €258/мес
Lexus UX
Lexus NX / 2024 / 2494 cm3 Fwd 140 Kw
Lexus Select visaptveroša garantija u

Lexus NX

2024 · 34.000 km · 2.5H · automatic · Rīga
НДС включён
€43.950
Латвия
≈ €584/мес
Lexus NX
Rx-450 Hibrid, 193kw-262hp, tikai 59269km. noskrējiens, cena ar pvn, Executi

Lexus RX

2022 · 60.000 km · 3.5H · automatic · Rīga
НДС не указан
€43.800
Латвия
≈ €582/мес
Lexus RX
Pārdod Lexus NX F Sport 2.0T 175 kW (235 Zs), 4Wd

Automašīna ir labā tehn

Lexus NX

2015 · 194.000 km · 2.0 · automatic · Ventspils un raj.
НДС не указан
€16.800
Латвия
≈ €223/мес
Lexus NX
Продам, без проблемный и очень надёжный авто.

Lexus RX

2000 · 287.000 km · 3.0 · automatic · Rīga
НДС не указан
€2.150
Латвия
≈ €29/мес
Lexus RX
Pārdod teicamā tehniskā un vizuālā stāvoklī esošu Lexus RX 450h Suv. Executi

Lexus RX

2021 · 75.000 km · 3.5H · automatic · Rīga
НДС не указан
€37.900
Латвия
≈ €504/мес
Lexus RX
Pārdodu Lexus Rx450H hibrīdu. Auto ir teicamā stāvoklī un neprasa nekādus ie

Lexus RX

2012 · 195.000 km · 3.5H · automatic · Jēkabpils un raj.
НДС не указан
€12.300
Латвия
≈ €164/мес
Lexus RX
Garantija. Lexus NX 300h Awd 2.5 Benzīns/hibrīds, 145 kW (197 Zs). Oriģināls

Lexus NX

2017 · 175.000 km · 2.5H · automatic · Rīga
НДС не указан
€18.490
Латвия
≈ €246/мес
Lexus NX
Lexus Rx450H Sport. Pirktā Lexus centrā Rīgā. 
Viens īpašnieks. 
Sport kom

Lexus RX

2022 · 34.000 km · 3.5H · automatic · Rīga
НДС не указан
€49.800
Латвия
≈ €662/мес
Lexus RX
Pārdod Lexus UX 250h, 2022. Gada Maijs, 2.0 benzīns/ hibrīds, 184 z/s, TA uz

Lexus UX

2022 · 63.000 km · 2.0H · automatic · Rīga
НДС не указан
€23.800
Латвия
≈ €317/мес
Lexus UX
Lexus RX 350 3.5l benzīns/gāze. 203kw
Tehniskā apskate derīga līdz 06.2027

Lexus RX

2013 · 273.000 km · 3.5 · automatic · Rīga
НДС не указан
€12.590
Латвия
≈ €167/мес
Lexus RX
Lexus NX / 2022 / 2487 cm3 Awd 140 Kw
Lexus Nx350H 2.5 Hybrid 2022.g komplek

Lexus NX

2022 · 30.000 km · 2.5H · automatic · Rīga
НДС не указан
€44.800
Латвия
≈ €596/мес
Lexus NX
Neto cena 12 000, - Lexus Rx450H Hybrid
Pārdod uzņēmums, pirkta jauna Latvi

Lexus RX

2014 · 260.000 km · 3.5H · automatic · Rēzekne un raj.
НДС не указан
€14.520
Латвия
≈ €193/мес
Lexus RX
€32.931
Средняя цена
€1.210
от
1999–2025
Годы

Популярные модели

RX83~€27.610
UX47~€31.154
NX32~€28.362
NX 350h11~€46.546
RX 45010~€43.116
RX 3508~€65.888
NX 450h6~€52.361
Citi3~€56.633
RX 3002~€37.185
LX2~€28.998

🔍 Проверить историю авто

VIN проверка, данные CSDD, анализ одометра

autopase.lv →

Ищете подержанный Lexus внедорожники и suv? На autopase.lv 206 объявлений Lexus внедорожники и suv в Латвии, средняя цена €32,931. Популярные модели: RX, UX, NX, NX 350h, RX 450.

Перед покупкой Lexus выполните бесплатную проверку VIN на autopase.lv. Проверьте пробег, историю и возможные повреждения.

Настройте уведомления в Telegram, чтобы первыми узнавать о новых Lexus внедорожники и suv по вашим критериям.

Купить автомобиль в лизинг в соседней стране