Nissan Micra с пробегом · Бензин

Найдено объявлений: 16

Pārdodu Nissan Micra, kopta mašīna, ejošā kārtībā ar TA, sēdies un brauc.

Nissan Micra

2005 · 273.000 km · 1.2 · petrol · manual · Ogre un raj.
🔥 86%
НДС не указан
€750
Латвия
≈ €10/мес
Nissan Micra
Rus/lat/eng
Русский
Продаётся Nissan Micra, 2005 года выпуска, в связи с п

Nissan Micra

2005 · 158.000 km · 1.2 · petrol · automatic · Rīga
🔥 82%
НДС не указан
€1.200
Латвия
≈ €16/мес
Nissan Micra
Kompakta, ērta un ietilpīga automašīna, īpaši piemērota braukšanai pilsētā.

Nissan Micra

2003 · 231.000 km · 1.2 · petrol · manual · Jēkabpils un raj.
🔥 79%
НДС не указан
€1.150
Латвия
≈ €15/мес
Nissan Micra
Kompakta, ērta un ietilpīga automašīna. Viegli novietojama un ekonomiska.

Nissan Micra

2005 · 161.000 km · 1.2 · petrol · manual · Rīga
🔥 73%
НДС не указан
€1.250
Латвия
≈ €17/мес
Nissan Micra
Nissan Micra 2015

Īpašnieks pārdod Nissan Micra ar 1.2 Benzīna dzinēju. T

Nissan Micra

2015 · 48.000 km · 1.2 · petrol · manual · Rīga
🔥 70%
НДС не указан
€5.300
Латвия
≈ €70/мес
Nissan Micra
Отличная машина для города при минимальном расходе топлива, в хорошем состоя

Nissan Micra

2011 · 147.000 km · 1.2 · petrol · automatic
НДС не указан
€2.700
Латвия
≈ €36/мес
Nissan Micra
Автомат. 1.2 Бензин. Новый Техосмотр до 09.2027. В очень хорошем состоянии.

Nissan Micra

2012 · 137.000 km · 1.2 · petrol · automatic · Rīga
НДС не указан
€2.999
Латвия
≈ €40/мес
Nissan Micra
Nissan Micra 0.9 Petrol Fwd Manual 66 kW labā tehniskā un vizuālā stāvoklī.

Nissan Micra

2018 · 135.000 km · 0.9 · petrol · manual · Rīga
НДС включён
€6.990
Латвия
≈ €93/мес
Nissan Micra
Svaiga TA (3 maznozīmīgi viennieciņi, skat. CSDD lapā). Tātad, auto noskrēji

Nissan Micra

2004 · 169.000 km · 1.2 · petrol · manual · Gulbene un raj.
НДС не указан
€1.480
Латвия
≈ €20/мес
Nissan Micra
Derīga TA līdz 18.12.2026.
Nevar iedarbināt, kaut kas ir noķīlējis, nav lai

Nissan Micra

2004 · 209.000 km · 1.2 · petrol · manual · Rīgas rajons
НДС не указан
€399
Латвия
≈ €5/мес
Nissan Micra
Mašīna labā stāvoklī, jauna tehniskā. Ja rodas kādi jautājumi zvaniet, 1.2 t

Nissan Micra

2010 · 222.000 km · 1.2 · petrol · manual · Aizkraukle un raj.
НДС не указан
€1.900
Латвия
≈ €25/мес
Nissan Micra
Tikko no Vācijas, 1.2 benzīns 80 ZS, facelift, balts perlamutrs. Orģināls, n

Nissan Micra

2014 · 101.000 km · 1.2 · petrol · manual · Rīga
НДС не указан
€5.950
Латвия
≈ €79/мес
Nissan Micra
Pārdodu Nissan Micra 1.2 Labā stāvokļī. Nomainīti bremžu kluči un diski, vei

Nissan Micra

2015 · 190.000 km · 1.2 · petrol · manual · Rīga
НДС не указан
€2.900
Латвия
≈ €39/мес
Nissan Micra
Pārdodu Nissan Micra 1.6i Benzins. 81kw. kabrioletu. Mazs nobraukums (tikai

Nissan Micra

2006 · 1.6 · petrol · manual
НДС не указан
€3.850
Латвия
≈ €51/мес
Nissan Micra
Kabrio ar cieto jumtu. 400eur Pirmā iemksa. Tikko no vācijas uz nomaksu bez

Nissan Micra

2006 · 1.3 · petrol · manual · Rīga
НДС не указан
€3.200
Латвия
≈ €43/мес
Nissan Micra
Tikko izieta jauna tehniskā apskate. Auto teicamā stāvoklī. Pilns atslēgu ko

Nissan Micra

2006 · 1.2 · petrol · automatic · Rīga
НДС не указан
€2.250
Латвия
≈ €30/мес
Nissan Micra
€2.767
Средняя цена
€2.475
Медианная цена
€399
от
167.769 km
Средний пробег

Коробки передач

manual12
automatic4

Другое топливо для этой модели

🔍 Проверить историю авто

VIN проверка, данные CSDD, анализ одометра

Проверить историю авто →

Ищете подержанный Nissan Micra с бензин двигателем? На autopase.lv 16 объявлений Nissan Micra бензин в Латвии, средняя цена €2,767. Чаще всего встречается коробка manual.

Бензин Nissan Micra — более тихий двигатель и меньшие расходы на обслуживание. Перед покупкой выполните бесплатную проверку VIN — пробег, история и возможные повреждения.

Купить автомобиль в лизинг в соседней стране