Lietoti Mercedes-Benz A180

Atrasti sludinājumi: 27

Mercedes A180 2011, 2.0D dīzelis, Manuāls, Hečbeks, Melns — Latvijā

Mercedes-Benz A180

2011 · 2.0D · diesel · manual · Rīga
🔥 100%
PVN nav norādīts
€4.350
Latvija
≈ €58/mēn.
Mercedes-Benz A180
Mercedes A180 2018, 1.5D dīzelis, Automāts, Hečbeks, Melns — Latvijā

Mercedes-Benz A180

2018 · 208.000 km · 1.5D · diesel · automatic · Rīga
🔥 96%
PVN nav norādīts
€15.950
Latvija
≈ €212/mēn.
Mercedes-Benz A180
Mercedes A180 2010, 2.0D dīzelis, Manuāls, Hečbeks, Balts — Latvijā

Mercedes-Benz A180

2010 · 138.000 km · 2.0D · diesel · manual · Talsi un raj.
🔥 87%
PVN nav norādīts
€4.250
Latvija
≈ €57/mēn.
Mercedes-Benz A180
Mercedes A180 2016, 1.5D dīzelis, Manuāls, Hečbeks, Brūns — Latvijā

Mercedes-Benz A180

2016 · 1.5D · diesel · manual
🔥 86%
PVN nav norādīts
€8.400
Latvija
≈ €112/mēn.
Mercedes-Benz A180
Mercedes A180 2007, 2.0D dīzelis, Manuāls, Hečbeks, Sudrabs — Latvijā

Mercedes-Benz A180

2007 · 297.000 km · 2.0D · diesel · manual · Krāslava un raj.
🔥 77%
PVN nav norādīts
€1.150
Latvija
≈ €15/mēn.
Mercedes-Benz A180
Mercedes A180 2012, 2.0D dīzelis, Automāts, Hečbeks, Melns — Latvijā

Mercedes-Benz A180

2012 · 186.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Rīga
PVN nav norādīts
€3.700
Latvija
≈ €49/mēn.
Mercedes-Benz A180
Mercedes A180 2010, 2.0D dīzelis, Manuāls, Hečbeks, Sudrabs — Latvijā

Mercedes-Benz A180

2010 · 247.000 km · 2.0D · diesel · manual · Rīga
PVN nav norādīts
€2.995
Latvija
≈ €40/mēn.
Mercedes-Benz A180
Mercedes A180 2015, 1.5D dīzelis, Manuāls, Hečbeks, Melns — Latvijā

Mercedes-Benz A180

2015 · 1.5D · diesel · manual · Rīga
PVN nav norādīts
€8.550
Latvija
≈ €114/mēn.
Mercedes-Benz A180
Mercedes A180 2020, 1.4 benzīns, Automāts, Sedans, Melns — Latvijā

Mercedes-Benz A180

2020 · 68.000 km · 1.4 · petrol · automatic
PVN nav norādīts
€22.900
Latvija
≈ €305/mēn.
Mercedes-Benz A180
Mercedes A180 2020, 1.3 benzīns, Automāts, Hečbeks, Melns — Latvijā

Mercedes-Benz A180

2020 · 99.000 km · 1.3 · petrol · automatic · Ogre un raj.
PVN nav norādīts
€20.900
Latvija
≈ €278/mēn.
Mercedes-Benz A180
Mercedes A180 2013, 1.6 benzīns, Automāts, Hečbeks, Balts — Latvijā

Mercedes-Benz A180

2013 · 127.000 km · 1.6 · petrol · automatic · Rīga
PVN nav norādīts
€9.500
Latvija
≈ €126/mēn.
Mercedes-Benz A180
Mercedes A180 2013, 1.8D dīzelis, Automāts, Hečbeks, Brūns — Latvijā

Mercedes-Benz A180

2013 · 303.000 km · 1.8D · diesel · automatic · Rīga
PVN nav norādīts
€8.490
Latvija
≈ €113/mēn.
Mercedes-Benz A180
Mercedes A180 2013, 1.5D dīzelis, Manuāls, Hečbeks, Balts — Latvijā

Mercedes-Benz A180

2013 · 224.000 km · 1.5D · diesel · manual · Talsi un raj.
PVN nav norādīts
€7.999
Latvija
≈ €106/mēn.
Mercedes-Benz A180
Mercedes A180 2004, 2.0D dīzelis, Manuāls, Hečbeks, Zils — Latvijā

Mercedes-Benz A180

2004 · 400.000 km · 2.0D · diesel · manual · Jelgava un raj.
PVN nav norādīts
€1.450
Latvija
≈ €19/mēn.
Mercedes-Benz A180
Mercedes A180 2015, 1.5D dīzelis, Automāts, Hečbeks, Pelēks — Latvijā

Mercedes-Benz A180

2015 · 1.5D · diesel · automatic · Jelgava un raj.
PVN nav norādīts
€9.850
Latvija
≈ €131/mēn.
Mercedes-Benz A180
Mercedes A180 2006, 2.0D dīzelis, Automāts, Hečbeks, Pelēks — Latvijā

Mercedes-Benz A180

2006 · 298.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Rīga
PVN nav norādīts
€700
Latvija
≈ €9/mēn.
Mercedes-Benz A180
Mercedes A180 2008, 2.0D dīzelis, Manuāls, Hečbeks, Zaļš — Latvijā

Mercedes-Benz A180

2008 · 293.000 km · 2.0D · diesel · manual · Valmiera un raj.
PVN nav norādīts
€1.500
Latvija
≈ €20/mēn.
Mercedes-Benz A180
Mercedes A180 2012, 1.8D dīzelis, Automāts, Hečbeks, Pelēks — Latvijā

Mercedes-Benz A180

2012 · 227.000 km · 1.8D · diesel · automatic · Rīga
PVN nav norādīts
€7.590
Latvija
≈ €101/mēn.
Mercedes-Benz A180
Mercedes A180 2009, 2.0D dīzelis, Manuāls, Hečbeks, Sudrabs — Latvijā

Mercedes-Benz A180

2009 · 180.000 km · 2.0D · diesel · manual · Liepāja un raj.
PVN nav norādīts
€3.100
Latvija
≈ €41/mēn.
Mercedes-Benz A180
Mercedes A180 2008, 2.0D dīzelis, Automāts, Universāls, Sudrabs — Latvijā

Mercedes-Benz A180

2008 · 290.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Rīga
PVN nav norādīts
€1.700
Latvija
≈ €23/mēn.
Mercedes-Benz A180
Mercedes A180 2020, 1.5D dīzelis, Automāts, Sedans, Balts — Latvijā

Mercedes-Benz A180

2020 · 88.000 km · 1.5D · diesel · automatic
PVN nav norādīts
€25.990
Latvija
≈ €346/mēn.
Mercedes-Benz A180
Mercedes A180 2008, 2.0D dīzelis, Manuāls, Hečbeks, Pelēks — Latvijā

Mercedes-Benz A180

2008 · 2.0D · diesel · manual · Rīga
PVN nav norādīts
€2.850
Latvija
≈ €38/mēn.
Mercedes-Benz A180
Mercedes A180 2008, 2.0D dīzelis, Automāts, Hečbeks, Sarkans — Latvijā

Mercedes-Benz A180

2008 · 189.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Valka un raj.
PVN nav norādīts
€3.500
Latvija
≈ €47/mēn.
Mercedes-Benz A180
Mercedes A180 2007, 2.0D dīzelis, Automāts, Hečbeks, Zils — Latvijā

Mercedes-Benz A180

2007 · 235.000 km · 2.0D · diesel · automatic · Rīga
PVN nav norādīts
€2.950
Latvija
≈ €39/mēn.
Mercedes-Benz A180
€7.039
Vidējā cena
€3.700
Mediānas cena
€700
no
2004–2020
Gadi
228.476 km
Vidējais nobraukums
5
Labi piedāvājumi
37%
Pazeminātas cenas
Hečbeks
Biežākā virsbūve

Tirgus pārskats (septembris 2026): Latvijā pieejami 27 Mercedes-Benz A180 sludinājumi. Mediānas cena ir €3.700. Cenu diapazons no €700 līdz €25.990. Izlaiduma gadi 2004–2020. Visbiežāk: Dīzelis, Automāts, Hečbeks. 37% sludinājumu nesen pazemināta cena. 5 piedāvājumi ar labu cenu.

Kuru Mercedes-Benz A180 izlaiduma gadu izvēlēties?

Pamatojoties uz 3 izlaiduma gadiem tirgū

Pārlūko Mercedes-Benz A180 pēc gada

Degvielas veidi

diesel23
petrol3
Nezināms1

Ātrumkārbas

Virsbūves veidi

hatchback23
sedan2
wagon1

Izplatītākie dzinēji

1.31.41.5D1.61.8D2.0D

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik maksā lietots Mercedes-Benz A180 Latvijā?

Pašlaik Latvijā ir 27 lietotu Mercedes-Benz A180 sludinājumi. Vidējā cena ir €7.039 (mediāna €3.700), sākot no €700.

Kādi izlaiduma gadi ir pieejami?

Sludinājumos pieejami Mercedes-Benz A180 ar izlaiduma gadiem 2004–2020.

Benzīns vai dīzelis?

Visbiežāk Mercedes-Benz A180 ir pieejams ar degvielas veidu «diesel», kā arī «petrol».

Automāts vai manuālā?

Lielākā daļa Mercedes-Benz A180 ir ar ātrumkārbu «automatic».

Kāds ir tipiskais nobraukums?

Vidējais Mercedes-Benz A180 nobraukums sludinājumos ir aptuveni 228k km.

Kurš Mercedes-Benz A180 izlaiduma gads ir izdevīgākais?

Izdevīgākais Mercedes-Benz A180 izlaiduma gads ir 2008: vidējā cena €2.650 no 5 sludinājumiem.

Saņem paziņojumus par Mercedes-Benz A180

Ziņosim, tiklīdz parādīsies jauns Mercedes-Benz A180 sludinājums, kas atbilst tavai meklēšanai — izvēlies kanālu zemāk.

Telegram

Viens pieskāriens izveido paziņojumu — darbojas pat tad, ja pārlūks tevi aizmirst.

Pārlūkā

Jaunie piedāvājumi tieši uz šo ierīci — bez lietotnes, bez Telegram.

Pašlaik autopase.lv ir 27 Mercedes-Benz A180 sludinājumi ar vidējo cenu €7,039, gadi 2004–2020, vidējais nobraukums 228k km.

Pirms Mercedes-Benz A180 iegādes iesakām veikt bezmaksas VIN pārbaudi, apskatīt cenu vēsturi un salīdzināt ar līdzīgiem piedāvājumiem. Izmantojiet nodokļu kalkulatoru, lai uzzinātu ikgadējo auto nodokli.

Iegādājies auto līzingā kaimiņvalstī