Lietoti Mercedes-Benz GLA200

Atrasti sludinājumi: 4

Mercedes GLA200 2014, 2.2D dīzelis, Manuāls, Hečbeks, Balts — Latvijā

Mercedes-Benz GLA200

2014 · 359.000 km · 2.2D · diesel · manual · Rēzekne un raj.
🔥 84%
PVN nav norādīts
€10.700
Latvija
≈ €142/mēn.
Mercedes-Benz GLA200
Mercedes GLA200 2014, 1.6 benzīns, Automāts, SUV/Apvidus, Pelēks — Latvijā

Mercedes-Benz GLA200

2014 · 172.000 km · 1.6 · petrol · automatic · Rīga
PVN nav norādīts
€12.000
Latvija
≈ €160/mēn.
Mercedes-Benz GLA200
Mercedes GLA200 2021, 1.3 benzīns, Automāts, Hečbeks, Balts — Latvijā

Mercedes-Benz GLA200

2021 · 42.000 km · 1.3 · petrol · automatic · Rīga
PVN nav norādīts
€27.500
Latvija
≈ €366/mēn.
Mercedes-Benz GLA200
Mercedes GLA200 2015, 2.2D dīzelis, Automāts, Hečbeks, Melns — Latvijā

Mercedes-Benz GLA200

2015 · 118.000 km · 2.2D · diesel · automatic · Rīga
PVN nav norādīts
€16.000
Latvija
≈ €213/mēn.
Mercedes-Benz GLA200
€16.550
Vidējā cena
€14.000
Mediānas cena
€10.700
no
2014–2021
Gadi
172.750 km
Vidējais nobraukums
Hečbeks
Biežākā virsbūve

Tirgus pārskats (septembris 2026): Latvijā pieejami 4 Mercedes-Benz GLA200 sludinājumi. Mediānas cena ir €14.000. Cenu diapazons no €10.700 līdz €27.500. Izlaiduma gadi 2014–2021. Visbiežāk: Dīzelis, Automāts, Hečbeks.

Nesen pārdoti

Degvielas veidi

diesel2
petrol2

Ātrumkārbas

automatic3
manual1

Virsbūves veidi

hatchback3
suv1

Izplatītākie dzinēji

1.31.62.2D

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik maksā lietots Mercedes-Benz GLA200 Latvijā?

Pašlaik Latvijā ir 4 lietotu Mercedes-Benz GLA200 sludinājumi. Vidējā cena ir €16.550 (mediāna €14.000), sākot no €10.700.

Kādi izlaiduma gadi ir pieejami?

Sludinājumos pieejami Mercedes-Benz GLA200 ar izlaiduma gadiem 2014–2021.

Benzīns vai dīzelis?

Visbiežāk Mercedes-Benz GLA200 ir pieejams ar degvielas veidu «diesel», kā arī «petrol».

Automāts vai manuālā?

Lielākā daļa Mercedes-Benz GLA200 ir ar ātrumkārbu «automatic».

Kāds ir tipiskais nobraukums?

Vidējais Mercedes-Benz GLA200 nobraukums sludinājumos ir aptuveni 173k km.

Saņem paziņojumus par Mercedes-Benz GLA200

Ziņosim, tiklīdz parādīsies jauns Mercedes-Benz GLA200 sludinājums, kas atbilst tavai meklēšanai — izvēlies kanālu zemāk.

Telegram

Viens pieskāriens izveido paziņojumu — darbojas pat tad, ja pārlūks tevi aizmirst.

Pārlūkā

Jaunie piedāvājumi tieši uz šo ierīci — bez lietotnes, bez Telegram.

Pašlaik autopase.lv ir 4 Mercedes-Benz GLA200 sludinājumi ar vidējo cenu €16,550, gadi 2014–2021, vidējais nobraukums 173k km.

Pirms Mercedes-Benz GLA200 iegādes iesakām veikt bezmaksas VIN pārbaudi, apskatīt cenu vēsturi un salīdzināt ar līdzīgiem piedāvājumiem. Izmantojiet nodokļu kalkulatoru, lai uzzinātu ikgadējo auto nodokli.

Iegādājies auto līzingā kaimiņvalstī