
Lietoti Peugeot 307
2026. gada 27. septembrī vietnē autopase.lv Latvijā pārdošanā ir 38 lietoti Peugeot 307 automobiļi. Sludinājumu cenas mediāna ir 1200 €; lielākā daļa automobiļu ir ražoti no 2003. līdz 2007. gadam.
Dati atjaunināti 2026. gada 27. septembrī.
Atrasti sludinājumi: 38


Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307
Atsauksmes
Aprēķiniet ikmēneša maksājumu
Reprezentatīvais piemērs: auto cena €15 000, pirmā iemaksa €1 500 (10 %), kredīta kopējā summa €13 500, termiņš 72 mēn., fiksēta procentu likme 7,9 % gadā, līguma noformēšanas maksa €100, GPL 8,62 %, kopējā atmaksājamā summa €17 157,52, 72 ikmēneša maksājumi pa €236,91. Lēmumu par kredītu pieņem kredīta devējs.
AutoPase nav kredīta devējs. Pieteikumu nododam sadarbības partnerim SIA "Nord Auto Līzings".
Vajadzīgs kredīts vai līzings?
Palīdzam noformēt kredītu vai līzingu automašīnai Latvijā vai automašīnai, kas vēl atrodas ārvalstīs. Tā var būt automašīna no Vācijas vai jebkuras citas valsts. Izvēlieties auto AutoPase autosalonā vai atsūtiet saiti uz iepatikušos automašīnu.
Līzings jau ir apstiprināts jūsu bankā?

Ja SEB, Swedbank, Citadele vai cita banka jums jau ir apstiprinājusi līzingu, palīdzēsim saskaņot automašīnu un darījuma nosacījumus ar jūsu banku, noorganizēsim pirkumu un piegādi no Vācijas vai citas valsts.
Elektroauto finansējums un EKII atbalsts
Palīdzam noformēt kredītu vai līzingu elektroauto. Piemērotiem automobiļiem finansējumu var apvienot ar valsts EKII atbalstu. Noorganizēsim pirkumu un piegādi, pat ja automašīna vēl atrodas ārvalstīs.
Atbalsts ir pieejams programmas darbības laikā un kamēr ir pieejams finansējums. Lēmums tiek pieņemts pēc pieteikuma pārbaudes.
Tirgus pārskats (septembris 2026): Latvijā pieejami 38 Peugeot 307 sludinājumi. Mediānas cena ir €1.200. Cenu diapazons no €600 līdz €3.200. Izlaiduma gadi 2002–2008. Visbiežāk: Dīzelis, Manuāls, Universāls. 26% sludinājumu nesen pazemināta cena. 8 piedāvājumi ar labu cenu.
Kuru Peugeot 307 izlaiduma gadu izvēlēties?
Pamatojoties uz 5 izlaiduma gadiem tirgū
Pārlūko Peugeot 307 pēc gada
Ātrumkārbas
Virsbūves veidi
Izplatītākie dzinēji
Saistītās lapas
Biežāk uzdotie jautājumi
Cik maksā lietots Peugeot 307 Latvijā?
Pašlaik Latvijā ir 38 lietotu Peugeot 307 sludinājumi. Vidējā cena ir €1.462 (mediāna €1.200), sākot no €600.
Kādi izlaiduma gadi ir pieejami?
Sludinājumos pieejami Peugeot 307 ar izlaiduma gadiem 2002–2008.
Benzīns vai dīzelis?
Visbiežāk Peugeot 307 ir pieejams ar degvielas veidu «diesel», kā arī «petrol».
Automāts vai manuālā?
Lielākā daļa Peugeot 307 ir ar ātrumkārbu «manual».
Kāds ir tipiskais nobraukums?
Vidējais Peugeot 307 nobraukums sludinājumos ir aptuveni 254k km.
Kurš Peugeot 307 izlaiduma gads ir izdevīgākais?
Izdevīgākais Peugeot 307 izlaiduma gads ir 2004: vidējā cena €1.082 no 6 sludinājumiem.
Saņem paziņojumus par Peugeot 307
Ziņosim, tiklīdz parādīsies jauns Peugeot 307 sludinājums, kas atbilst tavai meklēšanai — izvēlies kanālu zemāk.
Telegram
Viens pieskāriens izveido paziņojumu — darbojas pat tad, ja pārlūks tevi aizmirst.
Pārlūkā
Jaunie piedāvājumi tieši uz šo ierīci — bez lietotnes, bez Telegram.
Pašlaik autopase.lv ir 38 Peugeot 307 sludinājumi ar vidējo cenu €1,462, gadi 2002–2008, vidējais nobraukums 254k km.
Pirms Peugeot 307 iegādes iesakām veikt bezmaksas VIN pārbaudi, apskatīt cenu vēsturi un salīdzināt ar līdzīgiem piedāvājumiem. Izmantojiet nodokļu kalkulatoru, lai uzzinātu ikgadējo auto nodokli.

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 307
